Together Magazyn » Aktualności » Stwórz niepowtarzalną maskę karnawałową w Porcie Rumia Centrum Handlowego Auchan!

Stwórz niepowtarzalną maskę karnawałową w Porcie Rumia Centrum Handlowego Auchan!

Tego, jak stworzyć karnawałową maskę dowiedzą się najmłodsi, którzy w najbliższy weekend odwiedzą Port Rumia Centrum Handlowe Auchan. Podczas pierwszych w tym roku zajęć z cyklu „Rodzinne warsztaty kreatywne” maluchy dowiedzą się również co symbolizują maski oraz jak wyglądają one w różnych częściach świata. Wstęp wolny!

Rozpoczął się czas karnawału! Najwyższa pora przygotować się do barwnych przyjęć i dobrej zabawy. Okazją do tego będą kreatywne warsztaty w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan, podczas których maluchy wraz z rodzicami stworzą oryginalne karnawałowe maski.

Już w najbliższy weekend 9 i 10 stycznia mali artyści z pomocą swoich rodziców stworzą dla siebie przebranie na karnawałowy bal. Uczestnicy zajęć plastycznych dowiedzą się również, co symbolizują karnawałowe maski, a także jak wyglądają one w różnych państwach, np. w Boliwii czy Portugalii.

Weekendowe zajęcia będą pierwszym w tym roku spotkaniem z cyklu „Rodzinne warsztaty kreatywne”. Co miesiąc maluchy wraz z rodzicami będą mieli okazję wspólnie bawić się podczas tworzenia wyjątkowych przedmiotów. W tym roku w czasie zajęć powstaną między innymi ozdoby walentynkowe, wielkanocne stroiki czy mapy świata.

Pierwsze zajęcia z cyklu „Rodzinne warsztaty kreatywne” odbędą się w weekend 9 i 10 stycznia w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 16.00. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Oceń