Pusheen

Pusheen to kocia celebrytka, który skradła serca milionów ludzi na całym świecie. Swoją popularność zdobyła dzięki Facebookowi i swojemu niewątpliwemu urokowi. Naklejka kreskówkowej kotki potrafi rozbawić do łez, zwłaszcza że parodiuje codzienne czynności człowieka. Bez najmniejszej wątpliwości to bohaterka, którą możemy spotkać pod postacią maskotek, printów na koszulkach i torbach, breloków, a także kreatywnych zabawek dla dzieci. Kolorowanki Pusheen to twórczość połączona z zabawą i odprężeniem. Uwielbiają je dzieci praktycznie w każdym wieku, a i dorośli chętnie łapią za kredki.

Gwiazda nie tylko internetu

Fantastyczne kolorowanki Pusheen cieszą się ogromną popularnością. Nie można przejść obok nich obojętnie, zwłaszcza że emanują one pozytywnymi emocjami wywołującymi uśmiech na twarzy. Nabierająca kolorów historia pozostawia wiele pola dla własnej kreatywności. Ukochana przez prawie 10 mln fanów kocica o krągłych kształtach staje się przyjacielem każdego malucha, który może – przy pomocy kredek – nadać jej osobliwy urok. Przepiękna kotka została stworzona przez Claire Beltona i Andrew Daff’a w 2010 roku. Imię Pusheen pochodzi od irlandzkiego słowa puisin znaczącego ni mniej, ni więcej kociaka.

Kolorowanki Pusheen – idealne dla dziecka i dorosłego

Kolorowanki Pusheen

Nie masz pomysłu na dobry prezent dla dziecka, a może chcesz je oderwać od tabletu? Rozwiązaniem jest Pusheen – kolorowanki z kociakiem to spora porcja doskonałej zabawy, a przy tym trening dla małych rączek. Kolorowanki Pusheen rozwijają wyobraźnię, uspokajają i stymulują kreatywność. Ponadto tworzą niesamowitą więź i w zabawny sposób uczą.

Pusheen do kolorowania to miło spędzony czas, który przynosi wiele korzyści. Co prawda mówi się, że kotka Pusheen jest dedykowana przede wszystkim dzieciom, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazła się także na biurku nastolatka czy dorosłego – w końcu każdy ma czasem ochotę na całkowite oderwanie się od spraw przyziemnych. Co jest magicznego w Pusheen ? Bez najmniejszej wątpliwości to kotka, która nie jest przesłodzona, a jednocześnie jest zabawna. Jej frywolność przekłada się na całą postać, a Pusheen kolorowanki pozwalają przenieść tę jej beztroskość do codzienności, którą każdy może pokolorować dokładnie tak, jak ma na to ochotę.

Pusheen
5 (100%) 1 vote

Polecane

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany