Together Magazyn » Kolorowanki do druku » Kolorowanki Psi Patrol – Darmowe kolorowanki do druku

Kolorowanki Psi Patrol – Darmowe kolorowanki do druku

Psi patrol to prawdziwy fenomen w dziedzinie dziecięcych animacji. Serial, emitowany nieprzerwanie od 2013 roku, bije rekordy popularności i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie ustąpił miejsca innej produkcji. Co sprawiło, że kreskówka stała się tak ważnym elementem popkultury? Dlaczego dzieci tak uwielbiają przygody psich przyjaciół i czy ta fascynacja jest dla nich na pewno bezpieczna? Zanim podarujesz dziecku jakiekolwiek prezent nawiązujący do jego idoli, upewnij się, że podarunek będzie miał pozytywny wpływ na jego rozwój.

Psi Patrol — charakterystyka serialu

Wielu rodziców nie kontroluje tego co oglądają ich dzieci. Postaci, które wyglądają niepozornie i wydają się przyjazne, mogą w istocie kształtować negatywne wzorce i zachęcać do destrukcyjnych zachowań. Na szczęście, Psi Patrol należy do animacji, które niosą pozytywny przekaz i są odpowiednim wyborem dla dzieci w każdym wieku.

Serial opowiada o przygodach siedmiu małych piesków, którym przewodzi chłopczyk imieniem Ryder. W skład załogi wchodzą: Chase, Marshall, Rubble M, Rocku, Zuma, Skye i Everest. Każdy członek załogi ma pewne charakterystyczne cechy, które definiują jego osobowość. Oprócz tego szczeniaki posiadają własne pojazdy oraz sprzęt niezbędne do prowadzenia akcji ratowniczych.

Akcja serialu rozgrywa się w małym i spokojnym mieście Adventure Bay. Bohaterowie stoją na straży porządku, uczestniczą w akcjach ratunkowych i pomagają mieszkańcom miasteczka.

Kolorowanki z Psim Patrolem — czy to dobry pomysł na prezent?

Serial, wymyślony przez trzech przyjaciół z Kanady, ma powtarzalną formułę i każdy odcinek opiera się na podobnym schemacie. Pieski uczestniczą w wydarzeniach i niosą pomoc potrzebującym, a Ryder koordynuje ich działania. Chłopiec jest urodzonym przywódcą, którym szkolił każdego szczeniaka. Pieski ufają mu bezgranicznie i chętnie korzystają z jego wskazówek.

Sposób prowadzenia akcji jest dynamiczny, co jest niezwykle ważne w przypadku dzieci, które szybko tracą zainteresowanie i potrzebują dostarczania ciągłych bodźców. Twórcy serialu zrezygnowali jednak ze scen walki oraz innych negatywnych obrazów. Kreskówka jest zatem w pełni dostosowana do potrzeb maluchów. Co za tym idzie, możesz bez obaw sprezentować dziecku gadżety i zabwki nawiązujące do animacji, np. kolorowanki psi patrol.

Psi Patrol — kolorowanki dla najmłodszych: jakie wybrać?

Malowanki Psi Patrol występują w wielu odsłonach. Jeżeli chcesz sprawić radość maluchowi, dowiedz się, który bohater bajki Psi Patrol jest jego ulubionym. Każda postać występująca w serialu jest unikatowa i ma cechy, które wyróżniają ją na tle grupy.

Marshall — strażak i ratownik

Bardzo lubianą postacią jest Marshall — niezdarny szczeniak, który bardzo szybko biega i ma doskonały węch. Stale przytrafiają mu się wpadki, ale nigdy się nie poddaje i jest oddanym członkiem drużyny. Marshall jest dalmatyńczkiem. Ma niebieskie oczy i zawsze nosi czerwony strój strażacki. Jego pojazdem jest wóz strażacki wyposażony w drabinę i armatkę. W kolorowanach Psi Patrol zawsze ma pełne oprzyrządowanie m.in. nosze, termometr i stetoskop.

Marshall - kolorowanka Psi Patrol, pobierz i pokoloruj za darmo!
Marshall kolorowanka

Chase — pies policyjny

Chase, w odróżnieniu od Marshalla, jest bardzo poukładany i dojrzały. Lubi jednak płatać figle i konkurować z innymi dla zabawy. To niezwykle szybki i wysportowany piesek o znakomitym węchu. Jest znakomitym policjantem, który jednak miewa wpadki i gorsze momenty. Mimo że pozostali uznają go za lidera, nie jest wyniosły i chętnie współpracuje z resztą grupy. W kolorowankach Psi Patrol Chase ma niebieski mundur policyjny i obrożę w kształcie złotej gwiazdy. Występuje z pełnym oprzyrządowaniem szpiegowskim w którego skład wchodzi m.in. reflektor, megafon czy wyrzutnia do piłeczek.

kolorowanki z bajki psi patrol - Chase
Chase kolorowanka

Rubble — psiak konstruktor

Jednym z głównych bohaterów jest także Rubble — specjalista do spraw budowlanych, który jest bardzo dobry w kopaniu. Zawsze wyrusza na ratunek potrzebującym. Jest bardzo wrażliwy i kocha małe zwierzęta. Lubi jeździć na deskorolce i snowboardzie. Zanim trafił do Paw Patrol mieszkał na ulicy. Nie miał nikogo, dlatego teraz jest wdzięczny, że może spędzać czas z przyjaciółmi. Rubble jest buldogiem angielskim o brązowej sierści. W czasie akcji ratunkowych nosi żółty kask ochronny.

Kolorowanki Psi Patrol - Rubble, pobierz za darmo i koloruj!
Rubble kolorowanka

Rocky — kreatywny wynalazca

To piesek o niezwykle oryginalnym hobby. Zbiera stare rzeczy, a następnie przerabia je na nowe. Ten mieszaniec kundelka porusza się ekologicznym wozem wyposażonym w paleto-ładowarki. Zawsze ma przy sobie plecak ze śrubokrętem, kleszczami i innymi przyborami majsterkowicza. Jego najlepszym przyjacielem jest Marshall.

Kolorowanka Psi Patrol - Rocky, pobierz i pokoloruj
Rocky kolorowanka

Skye — ulubienica dziewczynek

Wśród postaci z bajki Psiego Patrolu nie zabrakło także dziewczynki. Sky to malutka suczka, która jest doskonałą tancerką, a jej ulubiony kolor to różowy. Nie trzeba dodawać, że kolorowanki z tą postacią ucieszą każdą dziewczynkę. Sky uwielbia zabawę z pozostałymi członkami Patrolu. Na co dzień porusza się helikopterem i ma doskonale wyćwiczoną umiejętność przenoszenia przedmiotów przy pomocy wciąganej liny do mocowania.

malowanki psi patrol - Skye do kolorowania
Skye kolorowanka

Everest — ratowniczka górska

Kolejną suczką, występującą w Paw Patrol, jest Everest. Nie wszyscy bohaterowie są psami rasowymi, ale ona akurat tak. Piesek Husky bierze udział w zadaniach wymagających poruszania się po zaśnieżonych terenach. W kolorowankach Psi Patrol z Everest nie może zabraknąć takich gadżetów jak skuter śnieżny czy zaprzęg.

Psi Patrol - kolorowanka Everest
Everest kolorowanka

Zuma — ratownik wodny

Ulubionym zajęciem Zumy jest pływanie i nurkowanie. Piesek jest ratownikiem wodnym i bierze udział we wszystkich akcjach organizowanych przez członków Psiego Patrolu. Jest bardzo lojalny, spokojne, a przy tym dowcipny. Jego cechą szczególną jest wada wymowa — nie umie poprawnie wypowiedzieć litery R. W kolorowankach występuje jako piesek z klapniętym uszkiem, ubrany w kamizelkę i kask.

Kolorowanka Psi Patrol - pokoloruj Zuma
Zuma Kolorowanka

Jak widzisz, wszystkie postaci w Psim Patrolu mają pewne cechy, które odróżniają je od reszty. Dzieci zazwyczaj utożsamiają się z głównymi bohaterami, dlatego zanim wybierzesz kolorowanki Psi Patrol dla swojej pociechy, zastanów się, która postać jest jej ulubioną.

Kolorowanki Psi Partol

Znasz psiaki z Psiego Patrolu? Wiesz jakimi maszynami jeżdżą Marshall, Skye, Rocky, Everest, Chase, Rubble i Zuma? Oczywiście, że wiesz. Zapewne oglądasz tę bajkę każdego dnia i znasz doskonale ich niezwykłe akcje ratownicze. Pieski mieszkają w niedużym miasteczku, którego mieszkańcy bardzo często potrzebują pomocy, ponieważ popadli w dziwne kłopoty np. trzeba ratować kurę Pani Burmistrz, która weszła na dach ratusza. Ich właścicielem jest dziesięcioletni chłopiec Ryder i to on decyduje, które psiaki wezmą udział w akcji ratunkowej. Bajka ta powstała w 2014 roku i do dnia dzisiejszego cieszy się dużą popularnością, co jest bardzo widoczne, gdyż powstają różne gadżety z głównymi bohaterami.

Chcąc zapewnić Ci więcej atrakcji z Psim Patrolem proponujemy Ci kolorowanki Psi Patrol. Dzięki nim będziesz mógł przenieść się w świat swoich ulubionych bohaterów i razem z nimi spędzać czas. Podczas kolorowania, razem ze swoimi przyjaciółmi, będziecie mogli tworzyć nowe, ciekawe akcje ratunkowe.

Proponowany przez nas Psi Patrol do kolorowania jest zbiorem , który przedstawia głównych bohaterów podczas akcji ratunkowych ale również w czasie wolnym. Dbamy o to by każdy piesek był przedstawiony w różnych sytuacjach. Cały czas staramy się aktualizować nasze zbiory tak by każde dziecko zawsze znalazło coś nowego do pokolorowania.

Kolorowanki Psi Patrol są idealnym rozwiązaniem na długie zimowe wieczory oraz jesienne deszczowe dni. Dzięki nim pobudzisz dziecięcą kreatywność i chęć do działania. Wystarczy wydrukować kolorowankę i razem z nim przystąpić do działania. Takie wspólne malowanie jest świetną propozycją na spędzanie wspólnie czasu. Dziecko będzie się dobrze bawiło a Ty, drogi rodzicu podczas kolorowania, przypomnisz sobie jak fajnie było być dzieckiem

Nie czekajcie więc już dłużej. Znajdźcie swojego ulubionego bohatera bajki, wydrukujcie go i nadajcie mu trochę „Waszych” kolorów. Dobrą zabawę macie zagwarantowaną i pamiętajcie, że „nie ma problemu, którego nie rozwiążemy” !

Kolorowanki dla dzieci - pobierz i pokoloruj kolorowanki Psi Patrol
Kolorowanka z bajki Psi Patrol

Sprawdź także nasz zbiór kolorowanek dla dziewczyn!

4.8/5 – (211 głosów)