Psi patrol

Kolorowanki Psi Partol

Znasz psiaki z Psiego Patrolu? Wiesz jakimi maszynami jeżdżą Marshall, Skye, Rocky, Everest, Chase, Rubble i Zuma? Oczywiście, że wiesz. Zapewne oglądasz tę bajkę każdego dnia i znasz doskonale ich niezwykłe akcje ratownicze. Pieski mieszkają w niedużym miasteczku, którego mieszkańcy bardzo często potrzebują pomocy, ponieważ popadli w dziwne kłopoty np. trzeba ratować kurę Pani Burmistrz, która weszła na dach ratusza. Ich właścicielem jest dziesięcioletni chłopiec Ryder i to on decyduje, które psiaki wezmą udział w akcji ratunkowej. Bajka ta powstała w 2014 roku i do dnia dzisiejszego cieszy się dużą popularnością, co jest bardzo widoczne, gdyż powstają różne gadżety z głównymi bohaterami.

Chcąc zapewnić Ci więcej atrakcji z Psim Patrolem proponujemy Ci kolorowanki Psi Patrol. Dzięki nim będziesz mógł przenieść się w świat swoich ulubionych bohaterów i razem z nimi spędzać czas. Podczas kolorowania, razem ze swoimi przyjaciółmi, będziecie mogli tworzyć nowe, ciekawe akcje ratunkowe.

Proponowany przez nas Psi Patrol do kolorowania jest zbiorem , który przedstawia głównych bohaterów podczas akcji ratunkowych ale również w czasie wolnym. Dbamy o to by każdy piesek był przedstawiony w różnych sytuacjach. Cały czas staramy się aktualizować nasze zbiory tak by każde dziecko zawsze znalazło coś nowego do pokolorowania.

Kolorowanki Psi Patrol są idealnym rozwiązaniem na długie zimowe wieczory oraz jesienne deszczowe dni. Dzięki nim pobudzisz dziecięcą kreatywność i chęć do działania. Wystarczy wydrukować kolorowankę i razem z nim przystąpić do działania. Takie wspólne malowanie jest świetną propozycją na spędzanie wspólnie czasu. Dziecko będzie się dobrze bawiło a Ty, drogi rodzicu podczas kolorowania, przypomnisz sobie jak fajnie było być dzieckiem

Nie czekajcie więc już dłużej. Znajdźcie swojego ulubionego bohatera bajki, wydrukujcie go i nadajcie mu trochę “Waszych” kolorów. Dobrą zabawę macie zagwarantowaną i pamiętajcie, że “nie ma problemu, którego nie rozwiążemy” !

kolorowanki psi patrol

Psi patrol
3.9 (77.14%) 7 votes

Polecane

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany