LOL Surprise

Kolorowanki LOL Surprise

Popularność takich zabawek jak zwykle tworzy w odpowiedniej grupie wiekowej olbrzymią modę, której zaczynają towarzyszyć inne dodatki, aplikacje komputerowe i mobilne, komiksy, fankluby – jednym z nich są kolorowanki dla dzieci LOL Surprise , które możecie Państwo znaleźć na naszej stronie. Często takie produkty zaczynają żyć własnym życiem kiedy inni producenci na przykład odzieży widzą potencjał w wykorzystaniu pomysłu. W naszych kolorowankach LOL znajdziecie Państwo wiele popularnych, lub rzadziej spotykanych wzorów laleczek, które świetnie można wykorzystać podczas zabawy z dzieckiem jego ulubionym gadgetem – zwłaszcza podczas długich zimowych wieczorów.

Nie ma praktycznie sezonu, w którym nie jesteśmy zaskakiwani nowymi pomysłami producentów, którzy doskonale wiedzą jak zainteresować najmłodszych konsumentów swoimi zabawkami. Lol Surprise to produkt, który wyrósł z naturalnych dla każdego młodego człowieka potrzeb: odkrywania nieznanego i kolekcjonowania. To znany od lat przepis na sukces, który pielęgnuje wielu wytwórców z Kinder Niespodziankami na czele. Olbrzymie kolekcje zabawek, które miał niemal każdy z nas w domu, przywołują miłe wspomnienia z dzieciństwa, a istniejący równolegle z nimi świat gier, książek, animacji a czasem filmów czy kolorowanek to gigantyczny przemysł.
Kolorowanki LOL Surprise

Czym jest LOL Surprise?

Najprościej rzecz ujmując to ukryta w kuli lalka, która służy nie tylko do zabawy, ale i do kolekcjonowania. Producentem całości jest firma MGA, doświadczona już na rynku podobnych zabawek, wcześniej cieszyli dzieciaki takimi kolekcjami jak Moxie Teenz czy Bratz, kolejna kolekcja jest więc rozwinięciem poprzedniego pomysłu i trzeba przyznać, że dość udanym. W całej kolekcji zabawek spod znaku LOL Surprise znajdziemy 3 serie laleczek podzielonych na grupy. Każda seria to około 40 różnych laleczek – co daje naszym pociechom okazję do gromadzenia niemalże w nieskończoność różnorodnej kolekcji zabawek, a nas narazić może na poważne nadszarpnięcie domowego budżetu, zwłaszcza zważywszy na fakt, że lalki kupuje się losowo, a niektóre z nich są ponoć wyjątkowo rzadkie. Taki to los rodzica. Poza samymi laleczkami LOL Surprise, kula skrywa również inne tajniki – kolekcjonerskie naklejki, ubranka, plakaty, akcesoria – w każdej z siedmiu warstw kryje się coś ciekawego. Na dodatek lalki po kontakcie z wodą mogą ujawniać ukryte talenty: zmieniać kolor, odsłaniać ukryte wzorki, pluć czy nawet siusiać. Zabawa z lalkami to przede wszystkim rozpakowywanie zestawu i odkrywanie kolejnych tajemnic ukrytych w warstwach. Daje to dziecku niesamowitą frajdę przeżywania czegoś miłego i działa nieco podobnie do hazardu.

4.4/5 – (89 głosów)