Together Magazyn » Aktualności » Bilet wspólny Stadionu Energa Gdańsk i Centrum Hewelianum

Bilet wspólny Stadionu Energa Gdańsk i Centrum Hewelianum

Dzięki współpracy między Stadionem Energa Gdańsk, a gdańskim centrum nauki – Centrum Hewelianum, od piątku 27 maja do sprzedaży zostanie wprowadzony Bilet Wspólny, który umożliwi korzystanie z atrakcji obu obiektów w niższej cenie.

Bilet ten pozwala na zwiedzenie Stadionu Energa Gdańsk i czterech różnych wystaw w Centrum Hewelianum z jedną wejściówką! Zestawienie sportu i nauki, czyli przyjemnego z pożytecznym, to idealne połączenie oferty sportowo-edukacyjnej dla rodzin z dziećmi, młodzieży czy też turystów.

Fot. Stadion Energa Gdańsk

Zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk to wielka przygoda, nie tylko dla fanów piłki nożnej. Dzięki przewodnikowi posłuchamy o ciekawostkach związanych z obiektem i jego historią. Na trasie zwiedzania znajdą się m.in. szatnia piłkarzy, sala konferencyjna i inne zakamarki Stadionu. Uczestnicy doświadczą #MocyWrażeń i niezapomnianych chwil, odwiedzając miejsca, w których do meczów przygotowywały się takie drużyny piłkarskie, jak Juventus Turyn i FC Barcelona. Dodatkowo bilet wspólny umożliwia skorzystanie z atrakcji FUN ARENY, takich jak tyrolka, bungee, pokoje ucieczek czy gokarty z 10% zniżką.

Druga część atrakcji dla posiadaczy Biletu Wspólnego, czekać będzie w samym sercu Gdańska, gdzie na malowniczym terenie dawnego fortu znajduje się centrum nauki. Przymierzenie wirtualnego munduru z XVIII wieku, symulator australijskiego huraganu wiejącego z prędkością 126 km/h czy na przykład możliwość uratowania miasta przed powodzią – to jedynie kilka spośród setki atrakcji czekających na czterech interaktywnych wystawach. To właśnie w Centrum Hewelianum można odbyć podróż „Dookoła Świata”, eksperymentować „Z energią”, odkrywać matematyczne tajemnice „Łamigłówki”, czy bawić się z historią. Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Oferta obydwu obiektów skierowana jest do wszystkich bez względu na wiek. Bilety dostępne będą w atrakcyjnych cenach, w wersji ulgowej, normalnej oraz rodzinnej. Można je nabyć od piątku 27 maja stacjonarnie w recepcjach już od 18 złotych.

Oceń