O Nas

O Nas

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim stanowimy grupę otwartych ludzi śmiało patrzących w przyszłość. Rozumiemy współczesną rzeczywistość i staramy się ją opisać. Jesteśmy wyczuleni na problemy, ale zauważamy też jaśniejsze strony życia.

Dla kogo piszemy?

Piszemy dla osób ciekawych świata, interesujących się własną przyszłością i teraźniejszością swojej rodziny, dbających o swoją kondycję psychofizyczną i zdrowy tryb życia. Naszymi odbiorcami są głównie nowocześni ludzie zabiegający o szczęśliwe życie rodzinne oraz ceniący różne formy codziennej aktywności i rozwoju.

Co nas interesuje?

Skupiamy się na funkcjonowaniu rodziny we współczesnym świecie, w jej miejscu zamieszkania. W polu naszych zainteresowań znajduje się przedstawienie Trójmiasta jako aglomeracji, w której rodzina ma prawo czuć się dobrze. Interesuje nas szeroko pojęty temat rodzinności, w wielu aspektach i perspektywach. Sprawdzamy, co zrobić, by w Trójmieście żyło się lepiej. Stawiamy na zdrowie, kulturę i edukację jako kluczowe wartości w rozwoju dziecka.

Czego się możesz od nas dowiedzieć?

Radzimy, pomagamy, informujemy i bawimy. Opisujemy bolączki dnia codziennego i podsuwamy ich rozwiązania. Prezentujemy popularne i mniej poznane zakątki Trójmiasta, atrakcje turystyczne i zapomniane miejsca. Przedstawiamy życie sławnych osób i anonimowe, lecz poruszające historie. Wskazujemy, w jaki sposób można rozwiązywać problemy w szkołach, urzędach czy miejscach pracy. Gromadzimy informacje na temat bieżących imprez i atrakcji dla mieszkańców Trójmiasta. Pomagamy zrozumieć dzieci i spojrzeć na świat z ich perspektywy. Wspieramy rodziców w trudzie wychowania swoich pociech i sugerujemy najlepsze rozwiązania.

***

„Magazyn Together” jest nowoczesnym medium rozumiejącym potrzeby współczesnych rodzin. Staramy się dotrzeć w uproszczony sposób do jak największej liczby odbiorców, wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. Nie chcemy, by czytelnicy nas szukali – sami pragniemy znaleźć do nich drogę. Jesteśmy przecież dla Was i o Was!

Współczesne rodziny mają swoje problemy, a niektóre spośród nich mogą być wybitnie uciążliwe. Jednak społeczność rodzin Trójmiasta zasługuje na wsparcie, ponieważ stanowi o sile tej aglomeracji. Dlatego będziemy wspierali życie rodzinne, dzielili się z rodzicami i dziećmi poradami oraz wskazywali, jak można przyjemnie spędzić czas.

Rozumiemy, że przyszłość naszych dzieci jest najcenniejszym dobrem. Warto w nią inwestować wszelkie możliwe środki. Naszym celem jest przekazywanie rzetelnych i użytecznych informacji, które pomogą rodzicom najlepiej sprostać trudom wychowania. Chcemy, aby dzieci i rodzice w Trójmieście mogli się czuć spokojnie i bezpiecznie.

W dużej mierze sami kształtujemy swoją przyszłość i naszych dzieci, również w wymiarze zdrowotnym. W naszych artykułach można znaleźć wiele informacji na temat prozdrowotnego stylu życia, aktywnych form wypoczynku czy optymalnej diety. Ułatwimy naszym czytelnikom odnalezienie w Trójmieście najlepszych miejsc do rodzinnej rekreacji i uprawiania sportu.

***

„Magazyn Together” to pierwsze czasopismo w Trójmieście, które tak wszechstronnie łączy zalety tradycyjnej formy i nowoczesnego przekazu elektronicznego. Nasze artykuły można czytać, używając aplikacji na tablety i smartfony, w internecie oraz na kartach typowej postaci magazynu drukowanego. Pragnąc dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, jesteśmy i będziemy bezpłatnym miesięcznikiem. Docieramy do 40 tysięcy czytelników i ciągle zwiększamy naszą dostępność dla nowych osób.

„Magazyn Together” i jego strona internetowa tworzą spójną platformę informacyjną. Artykuły z obu źródeł wzajemnie się uzupełniają, zapewniając czytelnikom pełny ogląd wielu interesujących zagadnień. Treści na stronie internetowej są na bieżąco aktualizowane, zgodnie z oczekiwaniami odbiorców.

***

Stworzyliśmy i nadal udoskonalamy wszechstronną platformę informacyjną, która jest znakomitym nośnikiem reklamowym. Zachęcamy do współpracy firmy zainteresowane zamieszczaniem swoich ofert. Mamy atut w postaci nieograniczonego dostępu do tysięcy odbiorców na terenie aglomeracji Trójmiasta. Nasza strona internetowa gwarantuje szybką aktualizację zamieszczanych treści i nowatorskie formy przekazu reklamowego. Zapewniamy możliwości publikowania opisów produktów i usług oraz prezentowania długofalowych kampanii reklamowych.

Agnieszka Kulinkowska
Wydawca / Redaktor Naczelna