Together Magazyn » Rodzic » Pokemon

Pokemon

Kolorowanki Pokemon — duży wybór, gotowe do druku

Pokemony wiele lat temu zawładnęły sercami i umysłami dzieci. Co najważniejsze, do dzisiaj cieszą się uwielbieniem nie tylko młodych, ale i starszych fanów. Nic więc dziwnego, że kolorowanki Pokemon są tak chętnie wybierane. Przygotowaliśmy bogaty zestaw gotowych do druku kolorowanek zupełnie za darmo.

Kolorowanki Pokemon - pobierz i koloruj za darmo Asha i Pikachu
Ash trzyma Pikachu na rękach

Na wstępie chcielibyśmy wyjaśnić, dlaczego w ogóle warto stawiać na kolorowanki dla dzieci. Co takiego mają w sobie, co sprawia, że najmłodsi sięgają po nie tak chętnie? Otóż poza tym, że gwarantują one świetną zabawę, mają też kilka innych zalet. Przede wszystkim rozwijają zdolności manualne dziecka, a także koordynację ruchową. Uczą też działania w pełnym skupieniu, co wie, każdy, kto choć raz widział dziecko zajęte kolorowaniem. Jak widać, zalet jest sporo, a gdy dodamy do tego jeszcze Pokemony, to trudno o lepszą rozrywkę!

Kolorowanki Pokemon - pobierz i koloruj za darmo Pokemona Eevee
Kolorowanka Eevee Pokemon

Kolorowanki do druku — Pokemon i wiele, wiele więcej

Jak już wspominaliśmy, Pokemony są niezwykle popularne na całym świecie. Ten fenomen po raz pierwszy pojawił się w Japonii, a dziś jest obecny we wszystkich państwach świata. Również w Polsce, dlatego tak popularne są kolorowanki Pokemon, w których występują niemal wszystkie rodzaje tych wyjątkowych stworków. Zadbaliśmy o to, aby w naszej kolekcji można było znaleźć wzory przedstawiające wszystkie możliwe gatunki Pokemonów — od klasycznych z pierwszej generacji, aż po najnowsze, jak np. kolorowanki z Pokemon Sun i Moon, czyli znanej gry wideo dzięki czemu są to kolorowanki dla dorosłych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Kolorowanki Pokemon - pobierz i koloruj za darmo Pikachu i serduszka
Kolorowanka z Pikachu i sercami

Kolorowanki dla dzieci do druku — pobierz i daj się ponieść zabawie!

Wszystkie kolorowanki Pokemon, jakie znajdziesz na naszej stronie internetowej, są gotowe do druku. Wystarczy je pobrać i od razu można uruchamiać drukarkę. Co ważne, są też w pełni darmowe. Zależy nam na tym, aby dotarły do jak największej liczby dzieci, którym sprawią nieopisaną radość. Z uwagi na to, że przygotowaliśmy rozmaite wzory rysunków, od mniejszych, aż do naprawdę dużych, które warto kolorować etapami, dobrze jest pobrać kilka różnych kolorowanek. Zadbaliśmy też o zróżnicowany poziom rysunków, dlatego znajdziesz u nas te mniej skomplikowane przeznaczone dla młodszych dzieci, jak też znacznie trudniejsze, nad którymi trzeba się nagłowić.

Kolorowanki Pokemon - pobierz i koloruj za darmo Pokemona Totodile
Kolorowanka z Pokemonem Totodile

Prosty sposób na kolorowanki Pokemon

Powyższy prosty sposób to oczywiście nasza strona internetowa. Jest maksymalnie praktyczna, a przy tym intuicyjna. Wystarczy wybrać wzór, pobrać go i już — to wszystko! Proponujemy wyłącznie kolorowanki do druku, co sprawia, że nie przysparzają one absolutnie żadnych problemów. Jesteśmy pewni, że wystarczy kilka chwil, abyś zapewnił swojemu dziecku masę rozrywki, wybierając, którąś z kolorowanek Pokemon, drukując ją i wręczając swojemu maluchowi. Serdecznie zapraszamy.

Kolorowanki Pokemon - pobierz i koloruj za darmo Asha i Pikachu!
Ash i siedzący na nim Pikachu do kolorowania
4.9/5 – (188 głosów)