Together Magazyn » Aktualności » Enjoy the Game

Enjoy the Game

Jaki rodzaj sportu można u Państwa uprawiać?

Z założenia jesteśmy akademią piłkarską, jednak zakres naszych zajęć odejmuje również inne dyscypliny, takie jak koszykówka czy siatkówka. Na pewno każde dziecko może znaleźć coś ciekawego dla siebie.

 

Czy zajęcia odbywają się na świeżym powietrzu, czy też w pomieszczeniu?

Doceniamy znaczenie treningów na świeżym powietrzu, dlatego jeśli tylko warunki atmosferyczne na to pozwalają, ćwiczymy w terenie, na przykład w parku czy na otwartych obiektach sportowych. Mamy również do dyspozycji wygodne hale, w których odbywają się treningi.

 

Na jaki rodzaj opieki mogą liczyć dzieci podczas treningu?

Nasi trenerzy to profesjonaliści, odpowiednio przygotowani do opieki nad dziećmi. Poprzez zaszczepienie zamiłowania do sportu, dbają o właściwy rozwój dzieci. Na każdym treningu zapewniamy pełną opiekę instruktora. Warto podkreślić, że współpracujemy również z Akademią Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Dzięki tej współpracy dzieci uczestniczące w naszych treningach mogą brać udział w testach i badaniach prowadzonych przez tę uczelnię, a wyniki badań są dostarczane rodzicom. To wyjątkowa okazja, by jeszcze bardziej zadbać o rozwój dziecka i zapobiegać ewentualnym zagrożeniom zdrowotnym.

 

Czy organizujecie zajęcia grupowe, czy indywidualne?

Preferujemy treningi ukierunkowane na gry zespołowe, dlatego ćwiczymy przede wszystkim w grupach, choć możliwe jest również prowadzenie treningów indywidualnych.

 

W jakim wieku dzieci mogą brać udział u Państwa na zajęciach?

Organizujemy zajęcia dla dzieci w wieku 3–7 lat.

 

Czy organizujecie urodziny dla dzieci, dorosłych? Na czym polegają?

Organizowanie urodzin i przyjęć dla dzieci i dorosłych to ważna część naszej działalności, w której łączymy dobrą zabawę ze sportem. Zawsze dbamy o to, by organizowane przez nas przyjęcia urodzinowe były niezapomnianym przeżyciem. Pomocą służą nam zawodowi animatorzy, którzy dbają o zapewnienie znakomitej rozrywki. Zapraszamy na przyjęcia urodzinowe dzieci w wieku 3–12 lat. Cała impreza trwa około 3 godzin i odbywa się na hali sportowej lub boisku. Każde przyjęcie urodzinowe jest wyjątkowe i organizowane według indywidualnie opracowanego scenariusza. Zapewniamy pełną opiekę, dekorację obiektu, upominki i poczęstunki dla wszystkich gości, a przede wszystkim – świetną i niepowtarzalną zabawę.

 

Czy dorośli mogą także brać udział w zajęciach? Na jakich warunkach?

Nikt tak dobrze nie zna własnych dzieci jak ich rodzice, dlatego doceniamy fakt, że wielu spośród nich chce aktywnie uczestniczyć w naszych zajęciach. Właśnie z myślą o rodzicach stworzyliśmy program „Rodzic Moim Trenerem”. Jest on skierowany do dzieci w wieku 3–7 lat. Podczas wspólnych zajęć można aktywnie spędzić czas w gronie rodzinnym, a także świetnie się bawić poprzez sport.

 

Od kiedy jesteście na rynku?

Funkcjonujemy na rynku od 2010 roku.

Czy dodacie coś od siebie?

Zapraszamy na nasze treningi dzieci i rodziców, którym zależy na zdrowym, zrównoważonym rozwoju ich pociech. Nasz program szkoleniowy został stworzony na podstawie najlepszych wzorców światowych. Mamy wszechstronne doświadczenie, dysponujemy odpowiednią kadrą i sprzętem, aby realizować ideę zabawy poprzez sport. Jest to najlepsza droga, by zaszczepić dziecku zamiłowanie do zdrowego stylu życia, zapewniając jednocześnie znakomitą rozrywkę.

 

ul. Słoneczna 17, 80–174 Otomin

tel. 517 774 714

e-mail: info@enjoythegame.pl

www: http://www.enjoythegame.pl

Oceń