Together Magazyn » Aktualności » TANIEC BRZUCHA I WYBORY MISS W JELITKOWIE

TANIEC BRZUCHA I WYBORY MISS W JELITKOWIE

TANIEC BRZUCHA I WYBORY MISS W JELITKOWIE

Rusza wakacyjna strefa „Nie idę w zaparte” w Gdańsku-Jelitkowie. Już od 13 lipca, przez nieco ponad miesiąc, na plaży przy wejściu nr 71 wczasowicze będą mogli korzystać z szeregu atrakcji, w tym nauki tańca brzucha. Raz w tygodniu, pod czujnym okiem Krzysztofa Skiby i Konjo, odbywać się będą wybory Miss Zdrowego Brzucha.

Strefa „Nie idę w zaparte” czynna będzie codziennie od 13 lipca do 16 sierpnia w godz. 10:00-16:00. Na plażowiczów czekać będą liczne atrakcje, między innymi zajęcia z instruktorem tańca brzucha, lekcje hula-hop, rozgrywki piłki siatkowej czy badmintona. Raz w tygodniu, w weekend, strefę odwiedzi Krzysztof Skiba lub Konjo, który wraz z animatorem przeprowadzi wybory Miss Zdrowego Brzucha. Zdrowego, czyli takiego, o który kobiety dbają, zdrowo się odżywiając.

– Ja sam od niedawna zacząłem zdrowo się odżywiać i więcej się ruszać. Może jeszcze tego nie widać, ale czuję się znacznie lepiej. Chętnie przyłączam się do tego typu akcji. Tym chętniej, gdy w pobliżu są piękne plażowiczki i ja mogę ich piękno podziwiać – przyznaje Krzysztof Skiba, prowadzący i juror wyborów Miss Zdrowego Brzucha.

Do skorzystania z atrakcji strefy zachęcać będą ubrane w białe t-shirty hostessy. Codziennie będą spotykać się z plażowiczami i zapraszać ich do wzięcia udziału w wakacyjnej zabawie.

Oprócz aktywności i zabawy, latem szczególnie ważne jest to, by w pełni korzystać z wolnego czasu bez problemów dnia codziennego i innych niewygodnych dolegliwości. Nagła zmiana środowiska, klimatu, toalety, kuchni, wody, pory spożywanych posiłków, a nawet emocje związane z wyjazdem mogą wpływa

na zmianę rytmu wypróżnień. Bywa, że organizm potrzebuje kilku dni, aby przywyknąć do nowych warunków. Dla wszystkich podróżujących i wypoczywających ten czas jest niezwykle cenny. Nie chcą go tracić w oczekiwaniu na „ulgę”. Ale jest na to sposób!

Sprawdzonym przez miliony Konsumentów na całym świecie1 rozwiązaniem na krótkotrwałe zaparcia jest Dulcobis – lek o podwójnym mechanizmie działania.

Dulcobis aktywizuje perystaltykę jelit i zwiększa ilość wody w jelicie i w ten sposób ułatwia wypróżnienie. Co ważne, jego efekt jest przewidywalny – powoduje wypróżnienie po 6-12 godzinach. Po zażyciu wieczorem, rano przynosi ulgę, dzięki czemu pacjent może zadbać o utrzymanie naturalnego, porannego rytmu wypróżnień – mówi dr n. farm. Katarzyna Żurowska, pracująca w Dziale Medycznym Boehringer Ingelheim, dystrybutora leku Dulcobis.

Dulcobis ma postać niewielkich tabletek. Mają one specjalną otoczkę dojelitową. Dzięki niej tabletka nie rozpuszcza się w żołądku i pełna dawka składnika aktywnego dociera do jelita grubego. Tam, po rozpuszczeniu się tabletki, zostaje uwolniona. Działa zatem w miejscu docelowym – w jelicie grubym.

Dulcobis stosowany jest przez miliony konsumentów na całym świecie. Wynika to z jego wysokiej skuteczności i wysokiego stopnia bezpieczeństwa, również w grupie kobiet karmiących piersią, co wykazano w badaniach klinicznych.

Marka Dulcobis jest mecenasem akcji „Nie idę w zaparte”.

1 Na innych rynkach znany pod nazwą Dulcolax.

Oceń