Co warto wiedzieć?

Gabinety Akademii Skutecznej Diety to miejsca, w których można efektywnie zadbać o swój sposób odżywiania, a więc, w szerszej perspektywie, o własne zdrowie. Choć świadomość zdrowego sposobu odżywiania się jest coraz większa, również za sprawą akcji medialnych, nadal wiele osób nie przykłada do niej odpowiedniej wagi. Celem działalności Akademii jest zarówno ustalenie optymalnego sposobu żywienia, jak i uświadamianie długofalowych konsekwencji wynikających z niewłaściwego doboru diety.

Na wsparcie Akademii Skutecznej Diety mogą liczyć:

  • osoby kochające słodycze;
  • osoby zapracowane, prowadzące aktywny tryb życia;
  • kobiety w ciąży;
  • kobiety w okresie przekwitania;
  • osoby, które nie lubią albo nie potrafią gotować;
  • osoby z różnymi problemami zdrowotnymi;
  • sportowcy;
  • dzieci.

Miejsce przyjazne rodzinom

Akademia Skutecznej Diety to miejsce, w którym całe rodziny mogą liczyć na skuteczne wsparcie. Co ważne, każda osoba jest traktowana indywidualnie, bez narzucania sztywnych schematów. Wiadomo, że nie ma dwóch osób mających identyczne upodobania kulinarne i prowadzących taki sam tryb życia. Właśnie dlatego specjaliści z Akademii starannie opracowują indywidualne zasady żywieniowe – dobrane do upodobań smakowych i stylu życia.

Właściwy dobór diety może być szczególnie istotny w przypadku kobiet, które gotują dla członków swoich rodzin. Nie tylko chodzi o zapewnienie właściwego sposobu odżywiania, ale również o wyrobienie dobrych nawyków żywieniowych u dzieci, które łatwo przyzwyczajają się do określonych smaków i sposobów przyrządzania posiłków.

Współpraca z Magazynem Together

Świadomość znaczenia prozdrowotnego stylu życia na co dzień jest równie ważna jak ogólne dbanie o stan swojego zdrowia. Magazyn Together wraz z Akademią Skutecznej Diety wspomagają zarówno budowanie i umacnianie tej świadomości, jak i praktyczne działania prozdrowotne. Jednym z nich jest właściwe odżywianie się, które powinno być zasadą wszystkich rodzin dbających o zdrowie.

Akademia Skutecznej Diety

Dominika Dietrich-Stefankiewicz – dyplomowany specjalista ds. dietetyki

Tel.: 606 517 057

Gdańsk

Centrum Handlowe Manhattan

ul. Grunwaldzka 82, Gdańsk-Wrzeszcz, III piętro (wjazd windą), lokal 353A

Gdynia

Budynek Atrium

ul. Starowiejska 41/43, Gdynia, I piętro, lokal 31

Konsultacje

e-mail: dietetyk@dobrekalorie.com

www.dobrekalorie.com

Polecane

O Autorze

Dominika Dietrich-Stefankiewicz

Z wykształcenia dietetyk medyczny. Z miłości – żona oraz mama Antosia. Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, na Wydziale Zdrowia Publicznego. Od kilku lat prowadzi własną firmę – Akademię Skutecznej Diety w Gdańsku, gdzie pomaga osobom z problemami nadwagi, a także borykającym się z różnego rodzaju chorobami. Cechuje ją cierpliwość i wrażliwość na problemy drugiej osoby, ale także stanowczość, która jest niezbędna w zawodzie dietetyka.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany