Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet w Galerii Madison

Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet w Galerii Madison

Galeria Madison przedłuża Dzień Kobiet na weekend. W sobotę, 10 marca, w Galerii będzie można wymienić paragony zakupowe na modne bransoletki, a także skorzystać z bezpłatnych porad profesjonalnych wizażystek.

Biżuteria to sprawdzony i zawsze trafiony prezent. W ten właśnie sposób Galeria Madison chce obdarować swoje klientki. Już w najbliższą sobotę, 10 marca, w Galerii będą rozdawane unikalne bransoletki. Do wyboru będzie kilka kolorów sznureczka i kilka wzorów zawieszki, które będzie można łączyć w indywidualne kombinacje – każdy znajdzie coś dla siebie.

Aby zdobyć bransoletkę, wystarczy w dniu 10 marca zrobi zakupy za co najmniej 100 zł i okazać maksymalnie trzy paragony. Bransoletki będą wydawane w godzinach 10:00-18:00 w dedykowanym punkcie zlokalizowanym na parterze w okolicy wejścia od ul. Heweliusza.

Nie jest to koniec atrakcji. W sobotę od godziny 11:00 do 19:00 w Galerii Madison na wszystkie chętne panie będą czekały profesjonalne wizażystki ze Szkoły Beauty Art, które wykonają bezpłatny makijaż. Specjalistki stylizacji i makijażu opowiedzą również o najnowszych trendach i doradzą, jaki makijaż najbardziej pasuje każdej klientce na różne okazje – do pracy, na rodzinną uroczystość lub wieczorne wyjście.

Na fanpage’u Galerii Madison na panów, którzy chcieliby sprawić prezent swojej ukochanej, czeka konkurs. W konkursie można wygra karty podarunkowe: W. Kruk, Perfumerii Douglas oraz YES https://www.facebook.com/Galeria.Madison/?ref=br_rs.

Warto pamiętać, że nadchodząca niedziela 11 marca to pierwszy dzień, w który obowiązuje zakaz handlu, więc wszystkie spożywcze czy modowe zakupy należy zrobić z wyprzedzeniem. W ten dzień w Galerii Madison otwarte będą restauracje i kawiarnie, a także wybrane punkty usługowe, jak również Calypso Fitness Club.

Oceń