Together Magazyn » Aktualności » Rusza kolejna Akademia Budowy – tym razem eksperci branży budowlanej przyjadą do Gdańska

Rusza kolejna Akademia Budowy – tym razem eksperci branży budowlanej przyjadą do Gdańska

Planujesz budowę domu? Masz wątpliwości, co do wyboru technologii? Nie wiesz, jaka instalacja grzewcza będzie najlepsza? W takim razie zapraszamy na siódmą edycję Akademii Budowy, która odbędzie się 5 listopada w Gdańsku. Tutaj z pewnością uzyskasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

To jednodniowa konferencja organizowana przez firmę Tooba.pl we współpracy ze specjalistami i liderami rynku budowlanego. Na program składa się cykl wykładów, warsztaty i indywidualne konsultacje. Akademia Budowy tworzona jest przede wszystkim z myślą o rodzinach decydujących się na budowę domu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, dzięki czemu każdy zainteresowany może zyskać niezbędną wiedzę do rozpoczęcia tak poważnej inwestycji. Zaproszeni eksperci to między innymi architekci, kosztorysanci, konstruktorzy i co ważne – praktycy branży budowlanej. Zatem jest to ogromna oszczędność, zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Budowa domu to poważna decyzja, dlatego do jej rozpoczęcia trzeba się dobrze przygotować. Pamiętajmy, że nie wystarczy samo wybranie projektu domu, materiałów i firmy budowlanej. Czasami na drodze stają nieprzewidziane przeszkody. Już po zakupie działki może się okazać, że projekt domu, który wybraliśmy nie jest do niej dostosowany. Między innymi w rozwiązaniu takich problemów będziemy pomagać uczestnikom konferencji – mówi Mikołaj Bykowski z firmy Tooba.pl oferującej projekty domów.

Organizatorzy zachęcają, aby zainteresowani przynieśli ze sobą mapki do celów projektowych, warunki zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego oraz wyrys i wypis z gruntów. Dane z powyższych dokumentów będą przydatne podczas indywidualnych konsultacji. Każdy z uczestników będzie miał okazję porozmawiać z ekspertami, którzy postarają się pomóc inwestorom na każdym etapie budowy domu.

Program Akademii Budowy:

1. Na co zwrócić uwagę przy wyborze projektu domu? (Przemysław Gawęda, Mikołaj Bykowski, Tooba.pl)

2. Ściany konstrukcyjne z ceramiki budowlanej (Wienerberger)

3. Ciepły dach – różnie to można robić (Krzysztof Milczarek, Balex Metal)

4. Indywidualny dobór stolarki optymalnie dopasowanej do Twojego domu (Marcin Tomczyński, Vetrex)

5. Bezpieczna i energooszczędna brama oraz drzwi do Twojego domu (Tomasz Wojtanis, Hörmann)

6. Dachówka ceramiczna i akcesoria dachowe (Wienerberger)

7. Więźba dachowa z fabryki na plac budowy (Tomasz Modrzejewski, Inter-Lers, Krzysztof Furdal, Mitek)

8. Możliwości wykorzystania pomp ciepła (Grzegorz Rybka, Biawar)

9. Konsultacje indywidualne

Data: 17 września 2016 r.

Miejsce: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO

Rejestracja: http://akademiabudowy.pl/gdansk

Organizator: Tooba.pl

Oceń