Together Magazyn » Więcej » Hobby » 10 gadżetów pod choinkę. Spraw radość bliskim

10 gadżetów pod choinkę. Spraw radość bliskim

Coraz częściej pod choinkę trafiają technologiczne gadżety. Wiele z nich służy nie tylko jednemu domownikowi, ale po prostu rodzinie. Przechodzą z rąk do rąk, służą wspólnej zabawie lub pomagają nam w wykonywaniu codziennych obowiązków. Spośród wielu propozycji wybraliśmy kilka, z których powinni ucieszyć się wszyscy oraz po kilka propozycji dla każdego z członków rodziny.

Trzy kategorie produktów wydają się nam warte polecenia jako prezenty rodzinne: wyciskarka soków, odkurzacz samojezdny i ekspres do kawy.

W porównaniu z klasycznymi sokowirówkami – wyciskarki są bardziej efektywne – soku jest po prostu więcej i jest nieco gęstszy, ponieważ znajdziemy w nim drobinki owoców i warzyw, poza tym nadaje się on do nieco dłuższego przechowywania. Jest to po prostu odczuwalny skok jakościowy.

Odkurzacze samojezdne mają swoje wady, a upór z jakim producenci nazywają je robotami sprzątającymi jest zaskakujący, niemniej rzeczywiście potrafią ulżyć w codziennych obowiązkach.

Jeśli zaś chodzi o ekspres do kawy, cóż… nie od dziś wiadomo, że aktywne rodzicielstwo wymaga dużo energii.

Podział pozostałych urządzeń na kobiece, męskie i młodzieżowe jest natomiast dość umowny. W wielu przypadkach zależy to przecież od naszych indywidualnych preferencji, które nie muszą być zgodne z linią marketingową producenta i kolorem opakowania. Nie dajmy się więc zwariować; mężczyźni także mogą czytać, a kobiety spędzać długie godziny na filmowaniu świata z paralotni. Najważniejsze jest, aby trafić w preferencje obdarowanej osoby.

PREZENTY-POD-CHOINKE

Oceń