Together Magazyn » Aktualności » Osiedla dla miłośników małych społeczności

Osiedla dla miłośników małych społeczności

Dla nich najważniejsze są relacje. Dbają, aby po sąsiedzku nikt nie czuł się anonimowy. Są pewni, że w małej społeczności żyje się najlepiej, a każdy nowy dzień może okazać się wyjątkowy, dzięki wzajemnej życzliwości i powitaniu mówionemu z uśmiechem. Osiedla dla miłośników małych społeczności to miasteczka. Wystarczy zapukać do drzwi, aby poczuć się gorąco witanym gościem.

Silva | Invest Komfort


Głównym założeniem inwestora jest wspólna przestrzeń, sprzyjająca relacjom z rodziną i przyjaciółmi. Po sąsiedzku z centrum Gdyni, przy ulicy Kieleckiej powstaje nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie jego mieszkańców. Kameralny styl zabudowy Invest Komfortu oraz pomysłowe rozwiązania powodują, że Silva staje się miejscem, w którym zawsze jest co robić na placu zabaw, strefie gier planszowych czy w siłowni z saunami.

Ogrody Diany | RAI


Solidne wykonanie z dobrych materiałów oraz terminowość realizacji to zalety osiedla Ogrody Diany w Osowej. Obecnie w sprzedaży są dwa budynki – Junony 25 i 27. Ich charakterystyczna elewacja i wnętrze ozdobione obrazami młodych malarzy to ukłon inwestora w stronę sztuki. Jak sama nazwa wskazuje, Ogrody Diany to osiedle otoczone zielenią, pełne kwiatów i drzew. Na jego terenie znajduje się ciekawie zaaranżowana zieleń z elementami małej architektury, gdzie można się zrelaksować i odpocząć.

Osiedle Dąbrowskiego | Ecoinwest


Mieszkanie z ogródkiem lub własne M z balkonem i poddaszem do indywidualnej aranżacji – wybór należy do zainteresowanych kameralnym osiedlem we wschodniej części Pruszcza Gdańskiego. Deweloper Ecoinwest ceni przestrzeń, dlatego nowoczesną architekturę budynków cechuje przemyślany i praktyczny układ wnętrz. Kameralna inwestycja ma charakter bezczynszowy, a jej wyjątkowa przestrzeń zapewnia mieszkańcom dużo swobody.

Remoda | Semeko


Niepowtarzalny charakter zabudowy, nowoczesna architektura i estetyczna forma wykończenia to atuty osiedla Remoda w Redzie. W niewysokich 2-piętrowych budynkach deweloper Semeko proponuje rozwiązania doskonale spełniające wszystkie oczekiwania. Indywidualna aranżacja wplata się w klimat kameralnego budynku, w którym przewidziano jedynie 9 mieszkań z ogrodem, balkonem lub tarasem.

Osiedle Nowa Lęborska | Górski


Architektura, nasłonecznione balkony i lokalizacja, która jest punktem do sąsiedzkich wypadów to propozycja od dewelopera Górski. Nowa Lęborska na Przymorzu wpisuje się w potrzeby, pozwalając na marzenia o wygodnym życiu bez straty czasu na korki i poszukiwania możliwości spędzania czasu. Układ architektoniczny i rozplanowanie mieszkań sprawiają, że są one idealną płaszczyzną do sąsiedzkich pogaduszek i spotkań.

5/5 – (1 głosów)