Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Czego potrzebuje prawdziwy mężczyzna?

Czego potrzebuje prawdziwy mężczyzna?

Jest kilka rzeczy, które mężczyzna powinien mieć, aby prezentował się nienagannie. Jest to schludny ubiór, estetyczny wygląd i …zegarek! Tak, właśnie zegarek. Niezbędny zarówno dla sportowca, jak i biznesmena, dodający szyku i wzbogacający look niebanalnie i zawsze z klasą.

Nieważne kim jesteś, ubierz się w szczyptę luksusu!

Zegarki dla biznesmena

Szkoda, że coraz więcej gentlemanów rezygnuje z zegarków, korzystając na co dzień z funkcjonalnego smartfona. Owszem, na telefonie można sprawdzić godzinę, ale dla eleganckiego mężczyzny nieodzownym elementem stroju jest gustowny, markowy zegarek. Rynek obfituje w męskie czasomierze, oferując klientom produkty o różnym przeznaczeniu i unikalnym designie. Mimo tego, wcale nie jest tak łatwo wybrać coś idealnego dla siebie. Musisz pamiętać, że moda się zmienia i coś, co dziś jest mocno nowoczesne, nawet za miesiąc będzie już mdłe i bez wyrazu. Owszem, nie każdy poddaje się modzie i trwa przy swoim wyborze, ale zakup markowego, tradycyjnego zegarka powinien być priorytetem. Niezmiennie od lat klasyka jest zawsze w dobrym tobie i trzeba to umiejętnie wykorzystywać.

Jaki więc zegarek wybrać, aby dobrze wypaść na spotkaniu biznesowym, czy podczas ważnej rozmowy o pracę? Tradycyjny, nie za duży (musi zmieścić się pod mankietem koszuli) i bez zbędnych dodatków. Koperta? Lepiej, kiedy jest utrzymana w jaśniejszych barwach – np. biała lub szara. Tarcza najładniej prezentuje się w srebrnym lub złotym odcieniu. Pasek koniecznie skórzany, który idealnie koresponduje z mankietami klasycznej koszuli. Oczywiście możesz zaryzykować wybierając inne kolory tarczy, koperty i paska, ale to jest bardzo delikatna kwestia. Tylko dzięki umiejętnemu dobraniu zegarka do stroju, odniesiesz sukces – zarówno ten wizerunkowy, jak i mentalny.

Twój czas jest (bez)cenny

Jesteś typem człowieka, który spędza aktywnie czas, dużo biega, ćwiczy na siłowni? Jeśli tak, to na pewno będziesz potrzebować zegarka z wielością różnych funkcji, których zadanie polega na usprawnieniu treningu. Zegarek sportowy wcale nie jest byle jaki. Wręcz przeciwnie, może być to elegancki, gustowny gadżet, w którym będziesz wyglądać stylowo. Metalowe lub nylonowe bransolety, bardzo wytrzymałe i efektowne (wybór kolorów gumowych pasków jest naprawdę spory). Duża tarcza, wiele różnych funkcji ,wśród których można znaleźć m.in. moduł Bluetooth, osobną tarczę sekundowa, czy stoper. Generalnie, im więcej dodatków w takim zegarku, tym lepiej, czyli odwrotnie niż w zegarkach przeznaczanych wyłącznie do formalnego stroju.

Który zegarek dla Ciebie?

Markowe zegarki męskie trochę kosztują. Wyższa półka cenowa nie jest jednak nie do osiągnięcia dla portfela o przeciętnej zasobności. Solidne firmy zajmujące się sprzedażą wysokiej jakości produktów pamiętają o swoich klientach, oferując im atrakcyjne promocje. Jeśli i tak nie stać Cię na markowy zegarek, warto uskładać potrzebną sumę i zainwestować w wartościowy klasowy model. Elegancki mężczyzna musi zaopatrzyć się w luksusowy zegarek. Niby mała rzecz, a jednak dużo znaczy. Z taką wizytówką znacznie więcej osiągniesz, a inni będą patrzeć na Ciebie z uznaniem.

Oceń