Together Magazyn » Art. zewnętrzny » PolskieRadio.pl – wszystko w jednym miejscu
studio radiowe i mikrofon - polskie radio

PolskieRadio.pl – wszystko w jednym miejscu

Portal Polskiego Radia to nie tylko dostęp do popularnych stacji radiowych na żywo. To również radio dla dzieci, Radio Chopin dla miłośników muzyki klasycznej, a także źródło wiarygodnych i aktualnych informacji, redakcje tematyczne, newsy w języku ukraińskim oraz ciekawe felietony i podcasty.

Portal Polskiego Radia

Polskieradio.pl jest portalem ogólnotematycznym, gdzie można znaleźć artykuły m.in. z zakresu kultury (m.in. muzyki, sztuki, literatury), historii, nauki czy sportu. W serwisie znajdują się także materiały wideo, słuchowiska i podcasty.
Strona główna jest bardzo czytelna i intuicyjna. Ma układ kafelkowy, wiadomości są prezentowane po trzy lub cztery w rzędzie. To najbardziej przejrzysty, jasny i responsywny układ dla odbiorcy, a poza tym umożliwia łatwą gradację artykułów w zależności od ich ważności. Wszystko jest czytelnie podane od samej góry.
Polskie Radio posiada także portal informacyjny – polskieradio24.pl. Jest to nowoczesna platforma, która oferuje m.in. treści newsowe i publicystyczne. Wiele publikacji poświęcono też polskiej i globalnej gospodarce

Aplikacja Polskiego Radia

Polskie Radio dostępne jest również w formie aplikacji: aplikacja.polskieradio.pl, w której znajdują się audycje na żywo, archiwalne, stała ramówka, kanały tematyczne oraz aktualne wiadomości ze świata. W ramach jednego newsroomu tworzą je dziennikarze z dotychczasowej redakcji internetowej PR24, a także redaktorzy z pozostałych zespołów online.

Dlaczego warto korzystać z wiarygodnych źródeł informacji?

Warto korzystać z wiarygodnych źródeł informacji, ponieważ gwarantują one dostęp do rzetelnych i sprawdzonych treści. Wiadomości Polskiego Radia są weryfikowane i redagowane przez redaktorów z wieloletnim doświadczeniem. Pozwala to uniknąć rozpowszechniania fałszywych informacji i fakenewsów, które mogą wprowadzać w błąd i szkodzić społeczeństwu.
Polskie Radio jest jednym z głównych mediów publicznych w Polsce. Jest również najstarszym nadawcą w Polsce – w roku 2025 będzie obchodziło 100–lecie istnienia. Sprawdzone, rzetelne i aktualne informacje to najlepsze źródło wiedzy o świecie.

Więcej informacji na temat portalu Polskiego Radia oraz dedykowanej aplikacji znajdziesz tutaj: https://www.polskieradio.pl/.

5/5 – (1 głosów)