Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Jak wybrać prezent na Święta

Jak wybrać prezent na Święta

Już wkrótce Boże Narodzenie. Żeby uniknąć świątecznego szaleństwa zakupowego warto już teraz zastanowić się nad prezentami dla bliskich.

Dla moli książkowych
Książki zawsze są wspaniałym prezentem dla osoby, która znajduje przyjemność w czytaniu. Dlatego miejscem, które powinniśmy odwiedzić szukając świątecznych upominków jest księgarnia online. Wśród nowości znajdziemy sporo interesujących pozycji – prawdziwym hitem jest autobiografia Kuby Wojewódzkiego, pozycja obowiązkowa dla jego widzów. Jak zwykle przed Bożym Narodzeniem w księgarniach znajdziemy także typowo świąteczne pozycje – „Magię grudniowej nocy” Gabrieli Gargaś czy „Tylko jeden wieczór” Krystyny Mirek. To książki, które spodobają się wszystkim, którzy lubią z kubkiem gorącej herbaty zawinąć się w koc i czytać.

Na długie zimowe wieczory
Chcecie zrobić upominek dzieciom lub znajomym? Jeśli należą do osób towarzyskich warto pomyśleć o planszówkach, których na rynku pojawia się coraz więcej. Dostępne są na przykład coraz to nowe wersje monopoly – na przykład ta oparta na „Przyjaciołach” ucieszy wszystkich fanów serialu. Do najbardziej popularnych propozycji dla dużych i małych należy Story Cubes – gra towarzyska polegająca na wymyślaniu historyjek w oparciu o to jakie obrazki zobaczymy bo rzucie kilkoma kostkami. Gra pozwala rozwinąć skrzydła wyobraźni.

Do wspólnego oglądania
Odkąd Netflix i HBO zaczęły kręcić swoje własne seriale gatunek ten zaczął konkurować z filmami. Serialowe sagi trzymają nas przed telewizorami i ekranami laptopów przez długie godziny. Jednocześnie wciąż wracamy do sprawdzonych klasyków takich jak Ostry Dyżur czy wspomniani już Przyjaciele. Dlaczego by więc nie podarować w prezencie całego sezonu ulubionego serialu? Na płytach DVD fani często znaleźć mogą także fantastyczne dodatki. Taki filmowy prezent sprawdzi się zarówno w przypadku maniaków seriali, jak i tych osób, które nie mają cierpliwości by czekać na kolejne odcinki i cały sezon wolą obejrzeć na raz.

Warto zajrzeć na portal merlin.pl. Znajdziecie tam moc prezentów świątecznych. Wybierając upominki, nie wahajcie się podpytać rodziny i przyjaciół co im się marzy. Może podsuną Wam jeszcze inne pomysły, które sprawią, że odpakowywanie bożonarodzeniowych paczek będzie olbrzymią radością.

Sprawdź ile kosztuje implant zęba!

Oceń