Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Laserowa plastyka powiek – co to za zabieg?

Laserowa plastyka powiek – co to za zabieg?

Oczy są zwierciadłem duszy. To w nich widać nie tylko nasze samopoczucie, ale również po nich można rozpoznać ile ktoś ma lat. Drobne zmarszczki czy opadające powieki sprawiają, że twarz nie tylko wygląda starzej, ale także wydaje się zaniedbana, pozbawiona życia, smutna i zestresowana.

Większość kobiet już od nastoletnich lat stosuje kremy przeciwzmarszczkowe na powieki i pod oczy w obawie o upływający czas. Niestety w większości przypadków i tak w pewnym momencie wiek daje o sobie znać i oczy zaczynają wyglądać staro. Kremy i zabiegi kosmetyczne już nie pomagają. Co wtedy zostaje?

Laserowa plastyka powiek – co to za zabieg?

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest laserowa plastyka powiek. To zabieg bardzo polecany przez lekarzy, ponieważ jest bezpieczny, skuteczny i niepowodujący powikłań. Dodatkowo wiązka lasera jest precyzyjna, dzięki czemu można uzyskać perfekcyjny efekt, nawet o wiele lepszy od wstępnie założonego. Ważne jest również to, że po laserowym zabiegu nie widać, że coś było robione. Oczy wyglądają naturalnie – zupełnie jak jeszcze kilkanaście lat temu.

Plastyka powiek przy pomocy lasera polega na usunięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej z oczu, co powoduje, że zaczynają one wyglądać nie tylko na młodsze, ale również na większe i piękniejsze. Drobne zmarszczki przestają być widoczne, a cała twarz odzyskuje młodzieńczą świeżość i energię. Buzia zaczyna wyglądać bardzo optymistycznie, jest zadbana i po prostu piękna.

Czy zbieg można wykonać u każdego?

Laserowa plastyka powiek jest bezpieczną metodą odmładzania spojrzenia i może być wykonana w większości przypadków. Oczywiście przed samym zabiegiem zawsze przeprowadza się konsultację lekarką, której wynik kwalifikuje lub nie do leczenia. Najczęściej decyzja lekarza jest pozytywna.

Zabieg wykonuje się w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej, w których pracują wykwalifikowani i doświadczeni lekarze. W każdym mieście można znaleźć dobrą klinikę.

Oceń