Together Magazyn » Aktualności » Top 4 trójmiejskich blogów o zdrowiu

Top 4 trójmiejskich blogów o zdrowiu

Natura Życia

natura życia blog
Blog Doroty Grądzkiej – terapeutki medycyny naturalnej, która pomaga w poradzeniu sobie z różnymi dolegliwościami i utrzymaniem dobrego stanu zdrowia. Jej motto: „Żyję zdrowo i cieszę się życiem”. Babcia nauczyła ją stawiać bańki. Poznała aptekę rosnącą na łąkach. Potrafi wykorzystać dobra natury dla utrzymania dobrego zdrowia. W nauce pomagali jej mistrzowie zielarstwa, terapii naturalnych i zdrowego życia. Dzisiaj pomaga innym.
http://naturazycia.pl/

Zdrowie w Głowie


Blog Martyny Szulińskiej. Blog psychodietetyczny, czyli psychologia, motywacja, przepisy, odżywianie, aktywność fizyczna – wszystko w jednym miejscu. Autorka jest psychologiem, dietetykiem oraz psychodietetykiem. Jej pasją jest dzielenie się z ludźmi wiedzą na temat prawidłowego, zdrowego odżywiania, tajnikami zdrowej kuchni. Uwielbia aktywność fizyczną, która uwalnia od stresu, dobrą kawę i dobre słodkości.
http://zdrowiewglowie.com/

Dbaj o wzrok


Blog dyplomowanej optometrystki Justyny Nater. Jego celem jest promowanie wciąż mało popularnej w Polsce optometrii oraz regularnych badań wzroku. Autorka zwraca uwagę na to, jak ważny jest zmysł widzenia i jak często zupełnie o nim zapominamy. Zakochana w swojej pracy wierzy, że dzięki zwiększeniu świadomości na temat wad wzroku oraz chorób oczu, uda się poprawić komfort i jakość widzenia społeczeństwa.
www.dbajowzrok.pl

Zdrowie Bez Tajemnic


Blog popularno-naukowy Przemysława Dobrzyńskiego. Autor uważa, że szeroko zakrojona i wnikliwa analiza badań i raportów medycznych daje szansę na odkrycie metod leczenia schorzeń, które według obiegowej opinii w naszym kraju są uznane za nieuleczalne. W czasach, gdy medycyna konwencjonalna rozkłada ręce, pasjonaci alternatywnych metod leczenia zakasują rękawy i biorą się do pracy. Autor bloga od lat pieczołowicie śledzi nowinki z prozdrowotnym przesłaniem, stawia w głównej mierze na naturalne środki i nie boi się wyzwań. Szuka rozwiązań tam, gdzie lekarze stawiają krzyżyk, odbierając nadzieję.
http://zdrowiebeztajemnic.pl/

Oceń