Together Magazyn » Aktualności » Handmade – trend wśród zaproszeń na ślub
Zaprojektuj swoje własne zaproszenia na ślub

Handmade – trend wśród zaproszeń na ślub

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Zarówno sakramentalne „tak” jak i przysięga przed urzędnikiem stanu cywilnego mają wymiar symboliczny i duchowy. Już w momencie przygotowań do tego wielkiego dnia, widzimy w naszej wyobraźni efekt finalny i chcemy, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Dlatego warto pokusić się o podkreślenie wyjątkowości tej sytuacji już w momencie wybierania zaproszeń na ślub.

Moda na handmade

Obecnie modne jest prawie wszystko, więc w zależności od gustu współmałżonka i własnych upodobań, można bez ograniczeń przebierać wśród różnych stylów i faktur zaproszeń ślubnych Oczywiście, najprostszym i najtańszym rozwiązaniem jest wybór zaproszeń ślubnych masowych, wykonywanych z tak zwanego szablonu. Są one zazwyczaj bardzo ładne i eleganckie, jednak bardzo rzadko bywają unikalne. Do rzadkości należą zaproszenia szablonowe, którym nadano szczególne, wyróżniające je cechy. Niemniej jednak zawsze warto zapytać projektanta i wykonawcę, czy uwzględnienie naszych preferencji jest możliwe. W naszej pracowni zawsze uwzględniamy uwagi klienta.

Ci, którzy cenią sobie jakość i niepowtarzalność z pewnością będą fanami najnowszego trendu w modzie ślubnej czyli zaproszeń na ślub handmade. Zaproszenia ręcznie robione.

      Składniki: zdobywają coraz większą popularność. Zapewne z uwagi na fakt, że zawsze są niepowtarzalne. Nie ma dwóch takich samych zaproszeń, każde z nich jest unikalne dlatego, że są naprawdę wykonywane ręcznie, w oparciu o niepowtarzalny i autorski projekt.

Weź udział w tworzeniu zaproszeń na swój ślub

W zaproszeniach ślubnych handmade widać talent wykonawcy do misternych prac ręcznych. Takie zaproszenia są wykonane z najwyższą starannością i dużą dbałością o detale. To prawdziwe zaproszenia z duszą, w przygotowanie których włożono całe serce.

Decydując się na zaproszenia na ślub typu handmade czyli ręcznie robione, możemy brać udział w projektowaniu wyglądu zaproszenia na każdym jego etapie. Zawsze można dodać lub ująć ornament, zmienić kolor lub fakturę papieru, dodać wstążki oraz wybrać odpowiednią czcionkę. Zaproszenia ślubne handmade doskonale sprawdzą się podczas ślubów niestandardowych, np. połączonych z chrzcinami dziecka, ślubów kościelnych wieloletnich małżeństw cywilnych, ślubów mieszanych religii i obrządków. Tylko takie ślubne zaproszenia, ręcznie robione, są w stanie oddać całą wyjątkowość owych chwil i wprowadzić zaproszonych gości w stan radosnego oczekiwania na wielkie wydarzenie.

zaproszenie-slubne

Ręcznie robione zaproszenia z dobrych pracowni artystycznych

Każda dobra pracownia wykonująca zaproszenia ślubne jest gotowa do wykonania próbki po to, aby klient podjął swoją decyzję o wyborze zaproszenia zupełnie świadomie. Zadowolenie przyszłych nowożeńców ze swoich ślubnych karnetów handmade jest najważniejsze.

Zaproszenia handmade są również funkcjonalne. Dzięki nim w elegancki sposób poinformujemy gości o terminie i godzinie rozpoczęcia wesela, oraz podamy wszystkie istotne informacje w przystępny sposób.

Naprawdę warto zdecydować się na zaproszenia ślubne ręcznie robione również dlatego, że będą wspaniałą pamiątką dla wszystkich weselników. Piękna, ręcznie robiona karta inwitacyjna z pewnością zostanie zachowana jako przypomnienie radosnych chwil z wesela i ślubu.

Oceń