Together Magazyn » Aktualności » TOP 4 BLOGERÓW RODZINNYCH PISZĄCYCH O TRÓJMIEŚCIE

TOP 4 BLOGERÓW RODZINNYCH PISZĄCYCH O TRÓJMIEŚCIE

Podróżująca rodzina


Podróżująca rodzina to Magdalena, Eduard, Sasza i Ida. Największą wartością jest dla nich spędzony razem czas, a najlepiej im w drodze. Wybierają zwykle ciekawie zorganizowane gospodarstwa na uboczu. Lubią liczyć drzewa w lesie, wąchać drewniane drzwi oraz rozpoznawać świętych na obrazach w kościołach i muzeach. Zaglądają do miast, ale najbardziej lubią za oknem ciszę, ewentualnie szum drzew lub skrzekot mew. Wiosną tego roku przeszli w etapach, ale zupełnie na piechotę, linię brzegową województwa pomorskiego: z Piasków do Mikoszewa, z Gdyni do Pucka i z Ustki do Władysławowa.
www.podrozujacarodzina.pl

Globtroterek


Ola, Tomek i Michaś spędzają w podróży średnio kilka miesięcy w roku. Mają własny sposób na rodzinne przygody. W Warszawie pomagali porwanej Syrence, we Wrocławiu organizowali urodziny dla Papy Krasnala, w Krakowie razem z Drużyną Smoka wypędzali Czorta z miasta, a w Gdańsku odszyfrowali hasło, które uratowało Cyfrowe Królestwo. Autorzy „Niezbędników Poszukiwaczy Przygód” – przewodników dla dzieci, które nudnemu zwiedzaniu mówią NIE!
www.globtroterek.com
www.niezbedniki.com

Kids&Go


Blog Kids&Go to kopalnia sprawdzonych miejsc i informacji praktycznych, przydatnych przy planowaniu podróży z dziećmi. Prowadzony przez Kasię Myślicką, gdańszczankę, która po latach spędzonych w Warszawie i Barcelonie, od 5 lat mieszka w Prowansji. Mama 5-letnich bliźniaków uwielbia spędzać wolny czas na bliższych i dalszych rodzinnych wyprawach. Dlatego też na blogu można znaleźć zarówno informacje o szlakach dla najmłodszych w Alpach Prowansalskich, jak i o noclegach w Toledo czy o atrakcjach dla dzieci w Gdańsku i Gdyni. Trójmiasto jest obowiązkowym przystankiem dla małych bliźniaków w czasie letnich wojaży, tu uczą się polskiego, a na blogu opisywane są najciekawsze miejsca, które odwiedzają w czasie trójmiejskich wakacji.
www.kidsandgo.pl

Mały Podróżnik / Travel Photo


Anna i Krzysztof – autorzy blogów Travel Photo i Mały Podróżnik – mówią o sobie, że są dziennikarzami i fotografami, a co najważniejsze – rodzicami. Dziecko + podróż to wyjazd z wieloma niewiadomymi. Czy może być udany? Oczywiście! Od lat podróżują z synkami (Michasiem i Stasiem), którzy pozwalają im odkrywać świat od zupełnie innej strony. Rodzinne wyjazdy dają coś bezcennego: czas na bycie razem, szansę na zaprzyjaźnienie się z własnymi dziećmi. W zabieganej codzienności łatwo przegapić, jak niezwykłym cudem jest ich obecność w naszym życiu. Właśnie po to powstał portal Małego Podróżnika: by dzielić się doświadczeniami, relacjami i poradami. Pomorze odwiedzili zimą i twierdzą, że ci, co zobaczyli obrośnięte lodem molo w Sopocie, statki wmarznięte w Motławę, ogromne białe pustkowia Żuław i spacerowali przykrytą śniegiem plażą, karmiąc łabędzie, stwierdzą na pewno, że zimą jest tu też pięknie!
www.malypodroznik.pl
www.travelphoto.pl

5/5 – (1 głosów)