Mama w domu


mamawdomu.pl
Jako dziecko marzyła, by zostać „Panią Kredką” z programów dla najmłodszych. I chociaż to dziecięce pragnienie ucichło na jakiś czas, a Pani Sylwia Błaszczak została absolwentką politechniki, przyjście na świat jej pierwszego syna obudziło dawne marzenia i artystyczną duszę. Jako mama już dwóch chłopców i nie „Pani Kredka”, a „Mama w domu” postanowiła założyć bloga i prezentować światu, jak wspaniale można spędzać czas w gronie najbliższych. Oczywiście wszystko przy udziale farbek, plasteliny i stempelków!

Szy-Miki


www.facebook.com/Szy-Miki-2614915032091390
Autorką bloga jest Magdalena Staśkiewicz, pełnoetatowa mama dwóch chłopców, która w wolnych chwilach plecie z wikliny papierowej i dzierga na drutach. Jak podkreśla, pasją do arcydzieła zaraziła ją mama, ale dopiero okres urlopu macierzyńskiego skłonił ją do poszukiwania artystycznej odskoczni od obowiązków. Nazwa bloga pochodzi od imion synów Magdaleny: Szymona i Mikołaja. Z odcisków ich rączek Pani Magdalena stworzyła także swoje logo. Jak podkreśla, rodzina jest dla niej najważniejsza na świecie.

Mali Bee


www.malibee.pl
Nie diabeł, a piękno tkwi w szczegółach – tak można określić niezwykle kreatywne prace Ani Buchalskiej-Malińskiej, właścicielki bloga malibee.pl. Jak sama podkreśla, kolory i potrzeba tworzenia pociągały ją od najmłodszych lat i nie zniknęły, nawet gdy wciągnął ją wir dorosłego życia. Obecnie szyje, lepi, rysuje, uprawia scrapbooking, ale najwięcej serca wkłada w tworzenie dzieł z maleńkich koralików. Swoją pasją zaraża dzieci, ale nie wyklucza współpracy z dorosłymi – jest przecież dowodem, że satysfakcja z własnoręcznej pracy pojawia się niezależnie od wieku.

Lubię tworzyć


www.lubietworzyc.pl
Autorką bloga jest Alicja Szulewa – żona, mama, przedszkolanka, blogerka, pasjonatka rękodzieła. Działalnością twórczą „zaraziła” ją mama, która z kolei upodobania te przejęła po ojcu. Swoje pierwsze kroki z blogowaniem podjęła, gdy szukała pracy w przedszkolu i w ramach tworzenia „bazy” do zawodu zaczęła tworzyć piękne materiały dydaktyczne. Z czasem wzbogaciła bloga o instrukcje i wskazówki dla czytelników, dzięki czemu zyskała grono stałych fanów. Działalność artystyczna jest dla niej formą relaksu i terapii – pozwala oderwać się od codziennych obowiązków i życiowych wyzwań.

TOP 4 Blogi z Trójmiasta – Tworzące mamy
Oceń ten post

Polecane

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany