Wielki Kufer


Monika Laskowska, autorka bloga Wielki Kufer, od 2014 roku z powodzeniem prowadzi na terenie całej Polski warsztaty kosmetyki naturalnej. Tworzy naturalne kosmetyki, środki czystości i dodatki wellness & SPA. Uczy kobiety, jak w naturalny sposób zadbać o urodę i dom, jak czytać składy kosmetyków w drogerii oraz jak świadomie wybierać produkty do pielęgnacji. Pasjonuje się zielarstwem i wpływem diety na urodę. Wielki Kufer jest blogiem o naturalnej pielęgnacji, kosmetycznym DIY, ale pojawią się tu również recenzje konwencjonalnych kosmetyków oraz tematy związane ze zdrowym odżywianiem, minimalizmem i szeroko pojętym lifestyle.
www.wielkikufer.pl

Niepełnosprawny Turysta


Autorem bloga jest Łukasz Hećman – prawnik, doktorant, fascynat sportu. Kiedyś bramkarz piłki ręcznej i nożnej, dziś – niepełnosprawny na wózku i aktywny kibic wielu dyscyplin: piłki nożnej, siatkówki, MMA i innych. Blog jest przede wszystkim poradnikiem i jednocześnie blogiem podróżniczym, choć nieco nietypowym, bo opisującym podróże osoby na wózku inwalidzkim. Założeniem strony jest pomoc w znalezieniu informacji na temat przystosowania zwiedzanych miast pod kątem osoby niepełnosprawnej ruchowo.

www.niepelnosprawnyturysta.pl

Czekoladą Utkane


Czekoladą Utkane to słodkie królestwo utkane z czekolady. Blog prowadzi Paulina Reczkowska – absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej (specjalność fotografia medialna i reklamowa) na UG oraz kulturoznawstwa na UMK. Przed utworzeniem bloga jej główną pasją była fotografia sportowa. Na blogu publikuje autorskie fotografie i przepisy na słodkości z czekoladą w roli głównej. Miesięcznie blog generuje nawet 100 tysięcy odsłon.

www.czekolada-utkane.pl

Mama Czyta


Blog Mamaczyta to miejsce dla dobrych książek dziecięcych (i nie tylko) tworzony przez Martę Mital – mamę, która czyta, ile się da. Mamaczyta to uśmiechnięta żona i mama czwórki fascynujących dziewcząt oraz trzyletniego chłopca, który uwielbia wiersze Brzechwy. Zmasowane czytanie spowodowało realizację marzenia i od lutego 2017 roku Mamaczyta wydaje książki, prowadząc małe, gdańskie Wydawnictwo Meandry. Rodzina Marty dużo podróżuje (byli dwukrotnie gośćmi Beaty Szewczyk i opowiadali o swoich podróżach). Na blogu propaguje wspólne czytanie jako wspaniały czas, bez poganiania, śpieszenia się i nerwowości.

www.mamaczyta.pl

TOP 4 blogów pełnych pasji w Trójmieście
Oceń ten post

Polecane

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany