Together Magazyn » Aktualności » Top 4 blogi o bieganiu

Top 4 blogi o bieganiu

Run Passion


Blog run-passion.pl prowadzony jest przez dwoje biegaczy: Piotra i Iwonę Suchenia. Piotr to trener personalny, maratończyk, triathlonista. Triumfator North Pole Marathon 2017 oraz Spitsbergen Marathon 2016. Uczestnik maratonów w Azji, Australii, Ameryce oraz Europie. Twórca autorskiej metody treningowej opartej na wieloletnim doświadczeniu. Zawodowo zajmuje się organizacją imprez sportowych w Gdyńskim Centrum Sportu. Jest magistrem wychowania fizycznego, dyplomowanym trenerem lekkiej atletyki, bloggerem oraz właścicielem firmy Run-Passion.pl. Iwona jest absolwentką Olsztyńskiej Szkoły Wyższej, magistrem wychowania fizycznego oraz trenerem lekkiej atletyki. Zawodowo pracuje jako trenerka personalna specjalizująca się w prowadzeniu zawodniczek w biegach długich. Prowadzi treningi grupowe oraz firmowe na terenie całego Trójmiasta. Pracuje też jako menadżer sportu oraz organizator imprez sportowych.
www.run-passion.pl

Biegowy Świat


Biegowy Świat to blog Agaty Masiulaniec, miłośniczki wyzwań i pasjonatki sportu. Biegowy Świat powstał za namową przyjaciół, by dzielić się doświadczeniem i przygodami na szlakach. To miejsce, które łączy biegową pasję i zamiłowanie do fotografii. Dziś Biegowy Świat to więcej niż blog. To wspólne treningi i wycieczki biegowe. To także coroczne już akcje jak Świąteczna Wycieczka po Mieście Gdańsk czy Bieg o Wschodzie Słońca. Jednak przede wszystkim to grupa przyjaciół, których łączy wspólna pasja.
www.facebook.com/biegowyswiat

Biegnij po zdrowie


Biegnij po Zdrowie to blog o zdrowym stylu życia, udowadniający, że nigdy nie jest za późno na przebudowanie swojego życia oraz że małe kroki prowadzą do dużych zmian. Autorka bloga, Ilona, sama ostatnio postanowiła zmienić swoje życie, ukończyła studia na kierunku dietetyki i zaczęła regularnie biegać, co wciągnęło ją bez reszty. W dalszym ciągu systematycznie pogłębia wiedzę na temat zdrowego odżywiania i próbuje kolejnych aktywności fizycznych. Wychodzi z założenia, że razem łatwiej walczyć o swoje zdrowie i aktywne życie.
www.biegnijpozdrowie.pl

RunSoFun


Autorem bloga RunSoFun jest Paweł Marcinko, pokolenie Gwiezdnych Wojen, czyli rocznik ’77 ubiegłego wieku. Szczęśliwy mąż Aleksandry i ojciec Marka. Z wykształcenia historyk, z zawodu fotoedytor w agencji Kosycarz Foto Press. Jego biegowa historia zaczęła się w 2012 roku, gdy w ich domu pojawił się pies, z którym zaczęły się dłuższe spacery, a potem dogtrekking – biegi na orientację z psem. Później pojawiały się kolejne pomysły na treningi biegowe, aż w końcu doszło do pierwszego startu w zawodach. I tak bakcyl ten trwa do dziś. Zmienia się tylko grono dobrych znajomych, których jest coraz więcej, oraz liczba przebiegniętych kilometrów.
www.runsofun.pl/blog

Oceń