Together Magazyn » Art. zewnętrzny » PianoStore – raj dla miłośników klawiszy w Gdyni

PianoStore – raj dla miłośników klawiszy w Gdyni

PianoStore to raj dla miłośników instrumentów klawiszowych, którzy poszukują wyspecjalizowanego sprzętu i nie idą na żaden kompromis w kwestii jakości. Odpowiedni asortyment klawiszowy znajdą tu początkujący muzycy, doświadczeni pianiści, a także artyści sceniczni. W ofercie salonu nie brakuje również części zamiennych i innych akcesoriów, które są niezbędne w pracy muzyków.

Dla początkujących i zaawansowanych

W sklepie PianoStore znajdziemy zestawy odpowiednie dla początkowych pianistów. Jest to sprzęt profesjonalny, ale równocześnie niezbyt kosztowny i niezajmujący zbyt wiele miejsca. W zestawach dla młodego pianisty – oczywiście oprócz pianina – znajdują się takie dodatki jak słuchawki, statywy czy pulpity na nuty, a w droższych modelach również odpowiednio wyprofilowane taborety. Sklep jest dystrybutorem renomowanych marek, wśród których niezmiennie przodują Yamaha, Roland, Kawai i Casio. Dotyczy to także asortymentu dla zaawansowanych pianistów. W sklepie PianoStore z powodzeniem mogą zaopatrywać się właściciele sal koncertowych i szkół muzycznych. Dostępne są tu egzemplarze pięknych fortepianów i pianin akustycznych. Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na ich zakup z powodu wysokiej ceny mogą zaopatrzyć się w pianino cyfrowe – doskonałą alternatywę dla tradycyjnych instrumentów. Innowacyjna technologia sprawia, że stroją się one automatycznie i można ćwiczyć gamy w słuchawkach nie utrudniając życia domownikom i sąsiadom. Takie pianino dostępne jest już w cenie ok 3500 zł. Nieco droższe będą już cyfrowe pianina sceniczne dostosowane do potrzeb koncertujących zespołów muzycznych. Sklep PianoStore posiada też duży wybór keyboardów – oprócz najbardziej rozpoznawanych marek znajdziemy produkty firm Korg i Kurzweil. Wybór konkretnego modelu zależy od zapotrzebowania użytkownika, jednak zakres asortymentu zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Akcesoria dla wymagających

Sklep PianoStore to również szeroki wybór dodatków i akcesoriów muzycznych. Na kompozytorów czekają tu klawiatury sterujące, które pomogą zapisać muzyczne natchnienia w każdym miejscu i czasie. Trzeba jednak pamiętać, że produkty marek Akai, Korg, M-Audio, Novation i Roland same z siebie nie wydają dźwięku i działają tylko w połączeniu z komputerem! Urządzeniami, które również pomagają muzykom w tworzeniu są syntezatory – w PianoStore odnajdziemy sprzęt wiodących marek, dzięki któremu można uzyskać ciekawe brzmienia. Realizatorzy dźwięku znajdą tu różne warianty monitorów studyjnych i wzmacniaczy firm Adam Audio, Akai, Roland i Behringer. Są to marki szczególnie cenione przez profesjonalistów. W sklepie PianoStore nie mogło też zabraknąć też statywów pod klawisze keyboardów i pianin (w kształcie litery X lub Z w zależności od posiadanego sprzętu) i statywów mikrofonowych (stabilnych, osadzonych na trójnogu, standardowych lub nagłaśniających gitary i instrumenty perkusyjne), które są szczególnie pożądane przez muzyków scenicznych. Można też uzupełnić podstawowe wyposażenie muzyka, jakim jest niewątpliwie: pulpit do nut od firm Nomad, Gewa, Filippe lub On-stage; pokrowiec na klawisze, który chroni instrumenty przed zabrudzeniem i uszkodzeniami i jest sprzymierzeńcem dużo podróżujących muzyków; słuchawki pomagające domownikom i sąsiadom muzyków znosić ich artystyczne poczynania. Wiodącymi markami jest tu Extra Isolation i Audio-Technica. Wśród drobniejszych akcesoriów dostępnych w sklepie PianoStore odnajdziemy środki do utrzymania instrumentów w czystości, rejestratory i narzędzia do strojenia instrumentów. PianoStore kompleksowo wyposaży muzyka!

Bezpiecznie – przez internet i stacjonarnie!

Sklep internetowy PianoStore gwarantuje bezpieczną płatność i szybką dostawę – nawet w przypadku dużych instrumentów czas oczekiwania wynosi 2-5 dni. Wszystkie przesyłki realizowane są przez kuriera, a w przypadku większego instrumentu zapewnione jest jego wniesienie do mieszkania. Należy wziąć pod uwagę, że ceny transportu cięższych produktów (powyżej 100kg) ustalane są ze sklepem indywidualnie. Konstrukcja sklepu internetowego jest przejrzysta i oprócz dobrego podziału na kategorie i sprawnej wyszukiwarki można poradzić się konsultanta, który jest dostępny na czacie w określonych godzinach. Osoby, które wolą obejrzeć sprzęt przed zakupem mogą odwiedzić sklep stacjonarny w Gdyni, w którym czekają profesjonaliści, którzy pomogą dokonać nawet najtrudniejszych wyborów.
PianoStore to raj dla miłośników instrumentów klawiszowych oferujący sprzęt najwyższej klasy dla osób o różnych profesjach i stopniach zaawansowania. Serdecznie zapraszamy!

ul. Tadeusza Wendy 15 – Budynek MAG, 81-341 Gdynia Śródmieście (wejście z lewej strony budynku przez rampę).

5/5 – (3 głosów)