Rozkminy Tiny


Blog Rozkminytiny.pl prowadzony jest przez Karolinę Jurkowską, matkę dziecka w wieku przedszkolnym i drugiego, które już niedługo przyjdzie na świat. Blog ma postać ironicznych „rozkmin” na temat społeczeństwa oraz relacji międzyludzkich. Nie brakuje jednak tematów typowo rodzicielskich i ciekawych relacji z krótkich podróży, jak również relacji z trójmiejskich imprez rodzinnych.
www.rozkminytiny.pl

Mamowato


Mamowato.pl to miejsce, które Patrycja Ptaszek stworzyła, będąc w pierwszej ciąży – brakowało jej takiego miejsca w sieci, nieidealnego i nieprzepuszczonego przez filtry, gdzie będzie przestrzeń na narzekanie i na kosz do prania, który przecież nie ma dna… Na taką zwykłą codzienność. Przez trzy lata blog i fanpage ewoluowały, jednak nie zmieniło się podejście – by pokazywać wszystkie kolory macierzyństwa, by dawać kobietom przestrzeń do wygadania się, by pochylić się zarówno nad emocjami dziecka, jak i rodzica. By pokazać, że rodzicielstwo bliskościowe to tak naprawdę rodzicielstwo bez ściemy, autentyczne, a nie bezstresowe wychowanie. Na blogu pojawia się sporo nowinek – gier, zabaw i książek dla dzieci. Natomiast fanpage żyje prozą życia – czyli czasem jest śmiesznie, czasem mniej, ale zawsze jest prawdziwie. Tu odbywają się też spotkania live z Patrycją.
www.mamowato.pl

Mamine Skarby


Blog Mamine Skarby powstał w lipcu 2013 roku. Kiedy pierwsza córka Magdy Jasińskiej miała pół roku, a druga była w planach, to pojawiły się u ich mamy myśli „Czy się nie zatracę w macierzyństwie, pieluchach, słit fociach i nie będę gnębiła znajomych zbyt dużą ilością zdjęć córek?”. W ten sposób powstał pomysł, by założyć bloga. To na nim Magda dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa, jest sferą, gdzie kreatywna strona ma pole do popisu. Blog mobilizuje między innymi do rozwijania zainteresowań i pasji, do pogłębiania wiedzy na temat wychowania dzieci, ale też zapoczątkował przygodę Magdy z fotografią.
www.mamineskarby.pl

Pod Napięciem


Jest to blog parentingowy z nutką lifestyle’u – czyli życie rodzinne na pierwszym planie, a wszystko to okraszone humorem. „Można powiedzieć, że jest to regularnie nieregularny pamiętnik naszej rodziny, pisany z potrzeby chwili” – mówi o blogu jego założycielka Katarzyna Turzyńska. Na blogu można znaleźć historie rodziny zamieszkującej gdańskie przedmieścia, ich życie codzienne, życie w trasie, rodzinne perypetie. Większość z przymrużeniem oka.
www.pod-napieciem.com

Blogujące mamy z Trójmiasta
5 (100%) 1 vote

Polacane:

O Autorze

Mat. Redakcyjne

Magazyn Together - Rodzinna strona Trójmiasta

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany