Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Dostawa kwiatów: najwyższy czas się przekonać!
purchase---

Dostawa kwiatów: najwyższy czas się przekonać!

Firmy zajmujące się dostawą świeżych bukietów w wybrany dzień to żadna nowość, a jednak wciąż jest spora grupa osób, które nie są do tych usług przekonane. Najwyższy więc czas, żeby rozwiać ostatnie wątpliwości.

Czy bukiet będzie świeży?

Umówmy się – skoro można zupełnie świeże tulipany bez problemu przewieźć do polskich hurtowni, a później do kwiaciarni, gdzie też często wcale tak szybko nie znikają, to nawet zakładając, że dostawa bukietów realizowana by była z jednego centralnego magazynu, nie stanowiłoby to logistycznie większego wyzwania. W praktyce, zamawiając bukiet na https://www.kwiatowadostawa.pl/pl/c/Dzien-Mamy/51, nie zamawia się wiązanki z jakiegoś magazynu, tylko z lokalnych kwiaciarni i centrów, które przygotowują świeże wiązanki i dostarczają je do odbiorców. Zresztą, sieci logistyczne są w tym przypadku trochę bardziej skomplikowane, ale to nie ma znaczenia: dobra firma zawsze jest w stanie dostarczyć świeże, pięknie wyglądające wiązanki.

Czy bukiet będzie taki jak na zdjęciu?

Tak w 100% to na pewno nie. Nawet przemysłowo uprawiane kwiaty to jednak rośliny, które charakteryzują się pewną zmiennością. Być może więc czerwień nie będzie taka, jak na monitorze, a liście będą nieco ciemniejsze, ale wszystko w granicach określonych norm. Firmy zajmujące się dostawą bukietów i wiązanek mają ścisłą politykę jakości, więc jeśli niepokoją Cię publikowane od czasu do czasu zdjęcia kwiatowych koszmarków z internetu, to nie – to tak nie wygląda. Wbrew pozorom na uprawach i w kwiaciarniach naprawdę można dość precyzyjnie kształtować bukiety i kontrolować wygląd każdej rośliny. Jeśli więc wydrukujesz zdjęcie i postawisz obok bukietu, to pewnie jakieś różnice będą, ale bez dwóch zdań będzie ich znacznie mniej niż podobieństw.

Wolę sam wybierać kwiaty!

Dostawy kwiatowe to przede wszystkim gotowe propozycje bukietów – zaprojektowane przez florystów z myślą o atrakcyjnym wyglądzie są tak naprawdę najlepszym wyborem. Jednak praktycznie w każdej kwiaciarni z dostawą jest też opcja stworzenia własnego bukietu. Siłą rzeczy liczba opcji do wyboru będzie ograniczona, bo niektóre kwiaty, które znasz z lokalnej kwiaciarni, po prostu są trudno osiągalne, niepopularne albo na przykład nie udało się ich kupić w konkretnym terminie. Jeśli chodzi o najpopularniejsze: róże, tulipany czy gerbery, to zwykle tutaj można sobie pozwolić na więcej. Przejrzyj ofertę kwiatów z dostawą albo zadzwoń do firmy organizującej usługę, jeśli masz indywidualne życzenia. W wielu przypadkach kwiaciarnie partnerskie są w stanie zrobić naprawdę sporo, tylko po prostu tworzenie jednolitej oferty dla kwiatów z dostawą jest w takim zakresie niemożliwe.

Podsumowanie

Zdecydowanie już najwyższy czas, żeby skorzystać z dostaw kwiatowych – jeśli tylko nie możesz wręczyć kwiatów osobiście, pozwól, żeby zrobił to w Twoim imieniu kurier. Taki prezent-niespodzianka często cieszy nawet jeszcze bardziej niż spodziewany bukiet! Możesz zamówić bukiet z wyprzedzeniem, ale niektóre firmy są w stanie zorganizować dostawę nawet w ciągu czterech godzin. Jeśli więc zapomniałeś o jakiejś okazji, o której zdecydowanie nie wypada zapomnieć, to tym bardziej daj szansę kwiaciarniom wysyłkowym.

Oceń