Together Magazyn » Aktualności » Dental Spa – nowe miejsce, jeszcze lepsza opieka

Dental Spa – nowe miejsce, jeszcze lepsza opieka

O tym, że leczenie zębów nie musi być  przykrą koniecznością, przekonały się już setki pacjentów z Trójmiasta. A to dzięki działalności Kliniki Dental Spa.  Z myślą o coraz większej liczbie klientów i w związku z dynamicznym rozwojem, Klinika Dental Spa już od stycznia 2016 roku otwiera nową, większą lokalizację na Osiedlu Garnizon w Gdańsku-Wrzeszczu.

Już teraz wiadomo, że nowe miejsce działalności kliniki będzie się wiązać z wieloma udogodnieniami dla pacjentów. Do najważniejszych należy zaliczyć najwyższy standard świadczonych usług i światowej jakości sprzęt. Dostęp do wygodnego podjazdu dla wózków i wdrożenie wielu innych usprawnień, sprawi, że wizyta u dentysty nie będzie się wiązać ze zbytecznymi uciążliwościami. Dla nowych pacjentów zostaną przygotowane niespodzianki.  Na pewno warto od początku nowego roku śledzić stronę internetową dentalspa.gda.pl, gdzie zostaną zamieszczone wszelkie informacje o nowej lokalizacji kliniki.

Klinika Dental Spa jest miejscem, gdzie każdy pacjent czuje się komfortowo. Jednak warto zwrócić uwagę, że szczególnie korzystne warunki stworzono tam dla najmłodszych pacjentów. Jak wiadomo, wizyty u dentysty powinno się rozpoczynać dość wcześnie – już od około pierwszego roku życia. Nawet jeśli stan zdrowia zębów dziecka nie budzi niepokoju u rodziców, powinien je regularnie kontrolować dentysta.

Dzieci często mają wiele obaw w związku z wizytą u stomatologa. Często wrażenie z pierwszej wizyty może mieć decydujące znaczenie w perspektywie przyszłego dbania o stan zdrowia zębów. Dlatego tak istotne jest, by najmłodsi czuli się   w klinice stomatologicznej komfortowo.   gabinetach dentystycznych, jednak tutaj czują się naprawdę znakomicie. To również świadczy   o wyjątkowości tego miejsca.  Klinika Dental Spa to idealne miejsce na rodzinne wizyty u dentysty. W ten sposób można   zarówno zadbać o zdrowy uśmiech, jak i zachęcić najmłodszych do regularnego   kontrolowania stanu zdrowia zębów. Klinika ma znakomitą ofertę dla pacjentów w każdym   wieku, a regularne wizyty u stomatologa z pewnością będą krokiem w stronę zdrowia dla   całej rodziny.

Taki cel przyświeca specjalistom z Kliniki Dental Spa, którzy z niezwykłą cierpliwością i dużą dozą wyrozumiałości podchodzą do każdego pacjenta. Leczenie zębów nie tylko nie musi się kojarzyć z bólem, ale może być wręcz przyjemnym doznaniem, dzięki zastosowaniu bezpiecznego dla zdrowia gazu rozweselającego. Podczas zabiegów dzieci mogą przebywać w pozycji półleżącej i oglądać na specjalnych monitorach bajki. Starsi pacjenci mogą obejrzeć ciekawy film lub posłuchać relaksującej muzyki za pomocą słuchawek. Pacjentami w Klinice Dental Spa są również dzieci, które miały złe   wspomnienia z wcześniejszych wizyt w innych gabinetach dentystycznych, jednak tutaj czują się naprawdę znakomicie. To również świadczy o wyjątkowości tego miejsca. Klinika Dental Spa to idealne miejsce na rodzinne wizyty u dentysty. W ten sposób można zarówno zadbać o zdrowy uśmiech, jak i zachęcić najmłodszych do regularnego kontrolowania stanu zdrowia zębów. Klinika ma znakomitą ofertę dla pacjentów w każdym wieku, a regularne wizyty u stomatologa z pewnością będą krokiem w stronę zdrowia dla całej rodziny.

Oceń