Together Magazyn » Zdrowie » Wszechstronny rozwój swojego organizmu – Studio Fitness House

Wszechstronny rozwój swojego organizmu – Studio Fitness House

Studio Fitness House

Co warto wiedzieć?

Studio Fitness House to miejsce, w którym wszyscy, niezależnie od wieku i płci, mogą zadbać o wszechstronny rozwój swojego organizmu poprzez zróżnicowany plan zajęć. Każdy zainteresowany może znaleźć tutaj ten rodzaj aktywności, która najbardziej mu odpowiada. Od klasycznych sportów siłowych, poprzez różne odmiany aerobiku, tańca, ćwiczenia relaksacyjne czy rehabilitacyjne – wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów. Przede wszystkim są to osoby, dla których zawód to jednocześnie pasja – potrafią zarażać nią innych i pokazywać, jak wielką radość może sprawiać aktywność fizyczna oraz praca nad własnym ciałem. Ćwiczenia są prowadzone zarówno indywidualnie, jak i w grupach.

Miejsce przyjazne rodzinie

Zajęcia w Studio Fitness House są przeznaczone dla osób z wszystkich grup wiekowych. Zgodnie z zasadą „Feel at home”, każdy ćwiczący ma prawo czuć się tam dobrze, jak we własnym domu, i liczyć na wszechstronne wsparcie instruktorów. Ćwiczyć mogą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Rodzinna praca nad własną kondycją jest znakomitym sposobem wspólnego spędzania wolnego czasu. Warto zaznaczyć, że osobne zajęcia przygotowano również dla mam i kobiet w ciąży. Przyjazna i serdeczna atmosfera Studia Fitness House sprawia, że można zapomnieć o problemach dnia codziennego i nabrać pozytywnej energii.

Współpraca z Magazynem Together

Dbanie o wszechstronny rozwój fizyczny i propagowanie zdrowego stylu życia to wartości, które mają obecnie szczególne znaczenie. Zarówno Magazyn Togehter, jak i Studio Fitness House dbają o to, aby były one skutecznie wdrażane na co dzień, zwłaszcza w wymiarze rodzinnym. Wspólnie możemy zadbać o to, by żyło się nam lepiej!

Studio Fitness House

ul. Krzemienieckiej 9a, Gdańsk-Wrzeszcz

(wjazd od strony ETC)

tel. 787 783 820

Oferty, propozycje współpracy: biuro@fitness-house.pl

Sprawy bieżące, informacje o zajęciach: recepcja@fitness-house.pl

http://www.fitness-house.pl

Oceń