Together Magazyn » Styl życia » Magiczne miejsce wielu aktorów

Magiczne miejsce wielu aktorów

Cafe Klaps

Co warto wiedzieć?

Spośród licznych lokali gastronomicznych, Cafe Klaps wyróżnia się oryginalną atmosferą, stworzoną od podstaw na gruncie odniesień do świata polskiego filmu. Nie jest to zwyczajny lokal, lecz miejsce, w którym można poczuć klimat Dziesiątej Muzy, również namacalnie. Niebanalny wystrój wnętrza, wygodne antyczne meble, liczne pamiątki, rekwizyty i fotografie – to wszystko sprawia, że goście Cafe Klaps mogą do woli delektować się obcowaniem z atmosferą polskiej sztuki filmowej lat 70. i 80. Całości dopełnia dyskretna muzyka, w której bez trudu można rozpoznać takty znane ze ścieżek dźwiękowych rodzimych produkcji. Nic dziwnego, że Cafe Klaps jest ulubionym miejscem spotkań wielu aktorów, jak Katarzyna Figura, Agnieszka Kaczor czy Paweł Mielewczyk, oraz wielu innych znanych osobistości polskiej sceny oraz ekranu. Raz w miesiącu planowane są spotkania z aktorami. Jesienią ruszą projekcje polskiego kina.

Miejsce przyjazne rodzinie

Cafe Klaps zapewnia oczywiście również i ucztę dla ciała. Można tam zjeść przepyszne dania zdrowej kuchni oraz domowe wypieki ciast, także bezglutenowe i wegańskie. Serwowane są tylko i wyłącznie potrawy, które powstają na bazie zdrowych i naturalnych produktów. W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań, Cafe Klaps wspiera lokalnych dostawców. Nabiał sprowadzany jest z Kaszub, a warzywa – z gdyńskiej Hali targowej. Serwuje się także przepyszną kawę i herbatę, ciasta, piwo, wina, nalewki. Rodzinna wizyta w Cafe Klaps może dostarczyć wyjątkowych doznań, nie tylko kulinarnych. Dla dzieci może być to atrakcyjna, niezapomniana forma kontaktu z kulturą, z której korzystają także dorośli. Możliwość spotkania znanego aktora czy zapoznania się z historią polskiego kina w nieoficjalnej, choć pożytecznej formie to ogromne atuty tego miejsca.

Współpraca z Magazynem Together

Nic tak nie zespala więzów rodzinnych jak wspólne spędzanie wolnego czasu, do czego gorąco są zachęcane rodziny na łamach Magazynu Together. Warto w tym celu wybrać wyjątkowe miejsce, takie jak Cafe Klaps. Można tutaj w przyjemny i pożyteczny sposób spędzić wolne chwile, zapewniając ucztę dla ciała i ducha.

Cafe Klaps

ul. Wybickiego 3, 81–139 Gdynia

tel. 518 348 255

Godziny otwarcia:

Pon.–Czw.: 10.00–23.00

Pt.: 10.00–1.00

Sob.: 10.00–1.00

Nd.: 10.00–23.00

e-mail: biuro@cafeklaps.pl

http://www.cafeklaps.pl/

Oceń