Together Magazyn » Aktualności » TOP4 trójmiejskich blogów DIY

TOP4 trójmiejskich blogów DIY

April’s Blog

April"s blog
Blog powstał w 2010 roku. Można na nim znaleźć sporą porcję kobiecego lifestyle’u. Tematyka poświęcona szeroko pojętej urodzie, z recenzjami i poradami kosmetycznymi, przeplata się z wpisami o zdrowym, kobiecym stylu życia oraz o urządzaniu przestrzeni. Autorka bloga pokazuje, jak być kreatywnym na co dzień i udowadnia, że codzienność wcale nie musi być nudna, jednocześnie zachęca do tworzenia.

www.aprilsblog.pl/

Blog Krealine

Blog Krealine
Stosunkowo młody blog, który powstał z pasji do pięknych wnętrz i przedmiotów, a także wielkiej potrzeby tworzenia. Prowadzony jest przez trójmiejską projektantkę wnętrz i home stagerkę – Karolinę Wojtas, której misją jest kreowanie harmonijnej przestrzeni pełnej pozytywnej energii, wspierającej relacje i przynoszącej radość. Na blogu znajdziecie wiele inspiracji o tematyce wnętrz, designu i DIY, dzięki którym możecie stworzyć dom, w którym po prostu chce się być.

www.krealine.pl/blog

Made by Gigi

Made by gigi
To blog, którego autorka Asia od 2011 roku okazuje i opisuje różne sposoby na kreatywne spędzanie wolnego czasu i rozwijanie swoich pasji. Zaczęło się od pasji do tworzenia biżuterii, a przerodziło się odkrywanie różnych pasji: fotografia, DIY, kaligrafia itd.
„Nie umiem się nudzić i zawsze muszę coś tworzyć. Nawet jeśli oglądam ulubiony serial, to mam przy sobie jakąś robótkę. Druty albo szkicownik na kolejne pomysły”. Na blogu można znaleźć proste, ale efektowne pomysły, na przykład na ozdoby i dekoracje, a także ciekawe, handmade’owe prezenty.

www.madebygigi.blogspot.com

Agafia Art

Agafia blog
Jest to blog prawdziwej, kreatywnej pani domu. Autorka bawi się decoupage’em, robi kartki, tworzy przedmioty dekrocyjne. Wykorzystując wszelakie techniki rękodzielnicze, zajmuje się dekoracją wnętrz. Na blogu znaleźć ponadto można wiele porad dla podróżników oraz fantastycznych przepisów cukierniczych, które każdemu osłodzą długie, zimowe dni.
Blog pełen inspiracji, wskazujący sposoby kreatywnego podejścia do każdego dnia.

www.agafia-art.blogspot.com/

Oceń