Together Magazyn » Zdrowie » Szukasz dobrego dentysty w Gdyni? Postaw na DentalSand!
gabinet-stomatologiczny-dentalasand

Szukasz dobrego dentysty w Gdyni? Postaw na DentalSand!

Choć w naszym kraju nie brakuje gabinetów stomatologicznych, znalezienie tego jednego, który spełnia wszystkie oczekiwania związane nie tylko z jakością świadczonych usług, ale także wyposażeniem i atmosferą, nie należy do łatwych zadań. Mieszkańcy Gdyni mają jednak to szczęście, że mogą udać się do kliniki dentystycznej DentalSand. Jeśli zastanawiasz się, co ją wyróżnia, odpowiedź na to pytanie znajdziesz poniżej!

Dlaczego DentalSand to stomatolog w Gdyni, którego powinieneś wybrać?

DentalSand w Gdyni to coś więcej niż tylko prywatny dentysta, gdyż w miejscu tym można kompleksowo zadbać o swój uśmiech w każdym aspekcie. Ta klinika stomatologiczna wyróżnia się wieloma zaletami. Przede wszystkim trafiając do niej, możesz mieć pewność, że jesteś pod opieką lekarzy dentystów, wśród których wyróżnić można między innymi specjalistów z zakresu protetyki, chirurgii i periodontologii, którzy swoje umiejętności nabywali podczas kształcenia się na najbardziej renomowanych uniwersytetach medycznych w kraju. Dodatkowo stale podnoszą oni swoje kwalifikacje, biorąc udział zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych szkoleniach oraz kursach. Dzięki temu stosują najnowsze metody leczenia oraz diagnostyki zapewniające długotrwałe i skuteczne efekty oraz znacząco zmniejszające ich bolesność. 

Sama wysoko wykwalifikowana kadra to jednak zbyt mało, aby móc świadczyć usługi dentystyczne na najwyższym poziomie, dlatego w Centrum Stomatologii DentalSand w Gdyni stosowane są najnowszej generacji urządzenia, które zapewniają nie tylko precyzję wykonywanych zabiegów, ale w znaczący sposób obniżają ich bolesność. Oprócz tego za wybraniem tego gabinetu stomatologicznego przemawia także panująca w nim atmosfera. Dzięki niej wizyty u dentysty w końcu przestają być kojarzone z przykrym obowiązkiem, a osoby borykające się z lękiem przed nimi zapominają o nim raz na zawsze. 

Jakie usługi oferuje klinika stomatologiczna DentalSand w Gdyni?

Przychodnia dentystyczna DentalSand w Gdyni to miejsce, w którym można zadbać o swój uśmiech pod każdym względem. Zakres jej usług obejmuje bowiem oprócz stomatologii zachowawczej oraz dziecięcej także:

  • diagnostykę obrazową, umożliwiającą wykonanie w klinice stomatologicznej zdjęcia pantomograficznego oraz tomografii zębów w Gdyni,
  • stomatologię estetyczną, pozwalającą polepszyć stan uzębienia poprzez takie zabiegi jak wybielanie zębów lampą Beyond czy też założenie licówek porcelanowych,
  • periodontologię, będącą działem stomatologii zajmującym się leczeniem chorób przyzębia,
  • protetykę pozwalającą odbudować braki w uzębieniu oraz poprawić jego wygląd,
  • endodoncję z zastosowaniem między innymi mikroskopu stomatologicznego,
  • chirurgię stomatologiczną, obejmującą nie tylko ekstrakcję zębów,
  • ortodoncję, pozwalającą zlikwidować wady zgryzu, będące nie tylko problemem natury estetycznej, 
  • implantologię, która umożliwia na uzupełnienie braków w uzębieniu i odzyskanie pewności siebie. 

Gdzie w Gdyni znajduje się gabinet stomatologiczny DentalSand?

Klinika dentystyczna DentalSand posiada w Gdyni dwie swoje placówki. Pierwsza z nich zlokalizowana jest przy ulicy Szczecińskiej 22, dzięki czemu można się do niej dostać linią autobusową nr 203 oraz 204, a także SKM z Gdyni Głównej, gdyż od najbliższego przystanku Kolei Miejskiej znajduje się ona zaledwie 12 minut spacerem. Drugi gabinet stomatologiczny DentalSand znajduje się natomiast w Gdyni przy ulicy Bosmańskiej, przez co można do niego dojechać za pomocą linii autobusowych numer 109, 134, 152 oraz 198. 

Dodatkowo w pobliżu obu klinik znaleźć można ogólnodostępne miejsca parkingowe, w tym także te przystosowane dla osób z niepełnosprawnościami, oraz stojaki na rowery czekające na fanów jednośladów, chcących zadbać o swój uśmiech.

Podsumowując, klinika dentystyczna DentalSand w Gdyni to miejsce, gdzie kompleksowo możesz zadbać o swój uśmiech bez względu na to, z jakimi problemami się borykasz. Doskonale wykwalifikowana i doświadczona kadra, nowoczesny sprzęt i świetna atmosfera, a także aż dwie dogodne lokalizacje sprawiają, że warto zapamiętać tego dentystę!

Oceń