Together Magazyn » Zdrowie » Sektor rodzinny bogaty w atrakcje dla najmłodszych

Sektor rodzinny bogaty w atrakcje dla najmłodszych

Dzieci i ich rodzice szczególnie dobrze będą się czuć na sektorze rodzinnym, czyli na trybunie niebieskiej. To tutaj Biało-Zielonym kibicują całe rodzinny z najmłodszymi, nawet kilku miesięcznymi kibicami.

Żeby dzieci dobrze się u nas bawiły, przygotowaliśmy dla nich moc atrakcji, zabaw i konkursów. Na trybunie goszczą przed każdym meczem piłkarze Lechii Gdańsk, rozdając autografy na klubowych plakatach, kartach zawodników. Każdy mały i duży kibic może wejść na trybunę już z pomalowaną buzią w biało-zieloną flagę na policzkach. Tu także dzieci mogą spotkać maskotkę Lechii – kochanego przez maluchów Lwa.

Zanim na boisku zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra, a także w czasie meczu, można na promenadzie trybuny rodzinnej również świetnie się bawić. Gry zręcznościowe i animacje sportowe, a także konkursy w których można wygrać gadżety Lechii, przygotowują dla najmłodszych animatorzy z Agencji Eventowej „Enjoy The Game”. Inne atrakcje, w tym strefy zdrowia i urody dla mam funduje drugi partner Lechii – Magazyn „Together – Rodzinna strona Trójmasta”. Mecz Lechii Gdańsk na PGE ARENIE to połączenie sportowych emocji i świetnej zabawy dla całych rodzin! Zapraszamy!

Oceń