Together Magazyn » Ekologia » BIOWAY – Gdańsk i Gdynia

BIOWAY – Gdańsk i Gdynia

BIOWAY, Gdańsk i Gdynia

Jakie przygotowaliście udogodnienia dla rodzin (krzesełka do karmienia, podjazd dla wózków itp.)?

Dokładamy wszelkich starań, by rodziny czuły się w naszych barach jak najlepiej i chętnie do nas wracały. Również dzieci są naszymi bardzo ważnymi klientami. W trosce o ich wygodę przygotowaliśmy między innymi specjalne krzesełka, dzięki którym mogą spożyć posiłek w komfortowych warunkach, a rodzice nie muszą się martwić o zapewnienie im odpowiedniego miejsca.

Czy również rodzice z niemowlętami mogą liczyć w Waszych barach na komfortowe warunki?

Oczywiście, że tak. Można skorzystać z podjazdu dla wózków. Do dyspozycji rodziców są także przewijaki w naszych barach. Rozumiemy to, że nagła sytuacja związana z koniecznością przewinięcia dziecka może być kłopotliwa. U nas ten problem nie musi wywoływać niepotrzebnego stresu. W końcu pielęgnacja dziecka jest normalnym, naturalnym procesem. Staramy się zapewnić jak najlepsze warunki higieniczne, a także intymność i komfort.

Jaki rodzaj kuchni preferujecie?

Przede wszystkim filozofia BIOWAY opiera się na świadomym odżywianiu. Hasło „jestem tym, co jem” nie jest dla nas jedynie sloganem bez pokrycia. Wierzymy, że sposób odżywiania się kształtuje w znaczący sposób jakość naszego życia. Propagujemy zatem rozwiązania prozdrowotne i świadomość ekologiczną. W naszym menu można znaleźć wyłącznie potrawy przygotowywane ze składników wysokiej jakości, pochodzenia naturalnego. Inspirują nas kuchnie wszystkich kontynentów, natomiast zawsze na pierwszym miejscu stawiamy najwyższą jakość serwowanych posiłków. Nasze potrawy zawsze są świeże i zdrowe.

Czy posiadacie menu bądź potrawy specjalnie dla najmłodszych gości?

Tak, naszym najmłodszym klientom oferujemy znakomite potrawy, oczywiście przygotowywane z najwyższą starannością, z zachowaniem zasad zdrowego żywienia. Dzieci uwielbiają nasze naleśniki i inne pysze dania. Do zestawów dla dzieci dodajemy też niespodzianki, takie jak kolorowanki, zabawki czy owoce.

Czy posiadacie kącik dla najmłodszych bądź inne atrakcje dla dzieci?

Wiadomo, jak wielki temperament mają dzieci. Świat zabawy jest dla nich naturalny, niezależnie od miejsca, w którym przebywają. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, a także uwzględniając komfort rodziców, zorganizowaliśmy w naszych barach kąciki zabaw. Podczas gdy dzieci są zajęte zabawą, rodzice mogą w spokoju spożyć posiłek, zrelaksować się, porozmawiać albo skorzystać z darmowego internetu bezprzewodowego.

Czy Wasi klienci mogą liczyć na akcje promocyjne i rabaty?

Działalność promocyjna jest naszym ważnym elementem pozyskiwania nowych klientów i nagradzania tych, którzy są z nami od dłuższego czasu. Organizujemy różne formy promocji, takie jak zniżki dla uczniów i studentów czy 50-procentowe rabaty po godzinie 20.00. Ze szczegółami ofert można się zapoznać, odwiedzając naszą stronę internetową.

Od kiedy działacie na rynku?

Działamy na rynku od 2008 roku. Wtedy został otwarty pierwszy lokal BIOWAY, w Sopocie przy ul. Kościuszki.

Co możecie dodać od siebie, by bardziej zachęcić rodziców do odwiedzenia Waszego lokalu?

W naszych lokalach zawsze panuje przyjazna, rodzinna atmosfera, w której każdy odnajdzie swoje miejsce. Zaszczepianie postaw proekologicznych i przyzwyczajanie dzieci do zdrowego stylu życia to ważne wyzwania dla rodziców. Możemy im pomóc w ich realizacji. Nie tylko oferujemy najlepsze potrawy, przygotowane w konsultacji z dietetykami i technologami żywienia. Wskazujemy również na określoną filozofię życia, która może przynieść wyłącznie korzyści i starszym, i młodszym. Dbając o zdrową dietę i dobre samopoczucie, warto na dłużej zaprzyjaźnić się z BIOWAY. Serdecznie zapraszamy!

BIOWAY Gdańsk
www.bioway.pl

Galeria Bałtycka
Al. Grunwaldzka 141, 80–264 Gdańsk
tel. 58 345 30 90
e-mail: bioway.gdansk3@ciernioch.com

Wrzeszcz
ul. Dmowskiego 11 F, 80–243 Gdańsk
tel. 58 346 05 22
e-mail:
bioway.gdansk4@ciernioch.com

Centrum
ul. Wały Jagiellońskie 34, 80–853 Gdańsk
tel. 58 301 70 41
e-mail: bioway.gdansk1@ciernioch.com


BIOWAY Gdynia

Centrum
ul. Władysława IV 37, 81–395 Gdynia
tel. 58 620 00 06
e-mail: bioway.gdynia1@ciernioch.com

C.H. Riviera

ul. Kazimierza Górskiego 2, 81–304 Gdynia
tel. 505 464 023
e-mail: bioway.gdynia2@bioway.pl

5/5 – (1 głosów)