Together Magazyn » Styl życia » „Kiedy niemożliwe, staje się możliwe…”

„Kiedy niemożliwe, staje się możliwe…”

Kiedy niemożliwe, staje się możliwe…” – śniadanie networkingowe, 18 września 2014, Radisson Blu Hotel, Gdańsk

W czwartkowy poranek 18 września gdański Radisson Blu Hotel gościł uczestniczki kolejnego śniadania networkingowego zorganizowanego przez Kobietę na Obrotach, pod wymownym hasłem „Kiedy niemożliwe, staje się możliwe…”. Gościem specjalnym była Ewa Najder – trener rozwoju osobistego, numerolog, a także wykładowca i praktyk z zakresu doradztwa osobistego.

Jak w przypadku każdego spotkania Kobiet na Obrotach, tak również i tym razem główną osią tematyczną był szeroko pojmowany biznes. Uczestniczki śniadania networkingowego mogły jednak spojrzeć na swoje sprawy zawodowe w całkiem innej perspektywie. Szczególnie cenne było ujęcie od szczegółu do ogółu, które pozwala zwrócić uwagę na ważne detale, niekiedy decydujące o porażce lub sukcesie, nie tylko w życiu zawodowym. Czasami warto się zastanowić, czy sprawy, które – mniej lub bardziej świadomie – pomijamy na co dzień nie rzutują na całokształt naszym działań.

Zarówno wykład Ewy Najder, jak i całe śniadanie przepełniała atmosfera pozytywnej energii, która powinna motywować do działania i podejmowania nowych wyzwań. Dzięki temu można się wiele od siebie nauczyć i sprawić, by niemożliwe stało się całkiem realne. I o to przecież chodzi!

Oceń