Together Magazyn » Aktualności » Rzeczy z sieci na Maj

Rzeczy z sieci na Maj

HAPKA.EU

HAPKA to sklep z autorskimi wzorami produkowanymi w Polsce. Produkty są proste, jednak z unikatowymi haftami – ponadczasowe, co nadaje im wyjątkowości. Niezwykłe nie tylko w danym sezonie. Produkcja asortymentu rozpoczęła się 5 lat temu w domowym zaciszu. Wszystko przez zamiłowanie do haftowania, używania kolorów i zabawy z igłą hafciarską. Początkowo były to same nerki w kolorowe trójkąty, które wzbudziły spore zainteresowanie. Z czasem powstały pomysły na nowe wzory oraz faktury. Obecnie w sklepie możesz znaleźć nie tylko nerki, ale również torebki, plecaki i kosmetyczki oraz oryginalne maseczki na twarz.

ALLEPAZNOKCIE.PL

Co zrobić, gdy nie ma szans na wizytę u stylistki paznokci i profesjonalny manicure? Oczywiście, można czekać na pierwszą okazję, by udać się do specjalistki, ale dobrym pomysłem jest także wtedy wykonanie stylizacji samodzielnie – w warunkach domowych! Manicure hybrydowy – mimo że może się wydawać skomplikowany – jest naprawdę prosty do wykonania. Wystarczy kilka prób, by móc być z siebie dumną i szczycić się naprawdę estetycznym manicure. Jeśli nie masz jeszcze żadnego doświadczenia (ani sprzętu) w wykonywaniu stylizacji tego typu, odwiedź allepaznokcie.pl i naucz się radzić z zabiegami pielęgnacyjnymi sama!. 

YOGABAZAR.PL

Od dłuższego czasu ogromnie wzrasta zainteresowania praktyką jogi w Polsce. Udostępniając najwyższej jakości pomoce do jogi oraz dostarczając rzetelnych informacji na temat ich bezpiecznego i efektywnego wykorzystania yogabazar.pl wychodzi naprzeciw potrzebom praktykujących jogę. Można tu znaleźć wszelkie potrzebne akcesoria, które pozwolą zindywidualizować praktykę i w pełni wykorzystać potencjał asan. Sklep to nie tylko pomoce do ćwiczeń jogi, ale też produkty przydatne w medytacji, rehabilitacji ruchowej czy pilatesie, związane z ajurwedą oraz takie, które wpisują się w zdrowy, odpowiedzialny styl życia.

 SPIRULINA.PL

Wysoka jakość oferowanych produktów – wyłącznie naturalne suplementy diety najwyższej jakości, bez tańszych zamienników chemicznych, takich jak np. konserwanty, wypełniacze czy lepiszcza. Nie bez powodu nasze hasło sklepu „Natura dla każdego”. Ceny producenta i duże ilości suplementów diety oraz w ekonomicznych opakowaniach. Nadrzędny cel to zawsze zadowolenie każdej osoby dokonującej zakupy w Sklepie Spirulina.pl. Dbajmy o siebie naturalnie!
Suplementy żywnościowe, dodatki do żywności, witaminy i minerały pochodzenia naturalnego, a także wiele innych produktów zdrowotnych budzą wciąż rosnące zainteresowania osób, które chcą wspomagać swoje zdrowie tak zwaną „superżywnością”.

Oceń