Together Magazyn » Aktualności » Czy można skoordynować remont i urządzenie mieszkania dzięki usłudze zdalnej?

Czy można skoordynować remont i urządzenie mieszkania dzięki usłudze zdalnej?

W trudnym czasie pandemii plany dotyczące urządzenia lub remontu mieszkania mogą wydawać się trudne lub nawet niemożliwe do spełnienia. Nie warto odkładać marzeń na potem. Jest sposób na ich realizację nawet teraz, gdy typowe spotkania z Klientem nie są możliwe. Nawet najbardziej rewolucyjną metamorfozę domu, mieszkania czy lokalu, możesz zaplanować poprzez usługę online, przygotowaną przez trójmiejskiego lidera wykończeń wnętrz pod klucz – Baltic Interiors. Bazując na 9-letnim doświadczeniu na rynku usług projektowych, remontowych i wykończeniowych, firma opracowała proste kroki do realizacji celu – kompleksowej aranżacji i fachowego wykończenia Twojego wnętrza.

Szeroka oferta możliwych realizacji

Przy pierwszej wizycie na stronie https://baltic-interiors.com koniecznie zapoznajcie się ze szczegółami oferty. Rozejrzyjcie się wśród realizacji, wiele z nich inspiruje kolejnych Klientów, być może i Was natchnie któreś z wnętrz. Interesują Was informacje na temat projektowania, niuanse urządzania różnych przestrzeni? Koniecznie zajrzyjcie na bloga, który jest kopalnią wiedzy na te tematy. Wiecie już, czego chcecie, ale zastanawiacie się, jaki koszt kryje się za takim remontem? Wygodny formularz umożliwi Wam dokonanie wstępnej wyceny.

Pakiet usług szyty na miarę potrzeb

Ilu Klientów – tyle domów i mieszkań oraz konkretnych, lecz różnych potrzeb i pomysłów. Dlatego oferowane pakiety wykończeń pod klucz szyte są na miarę potrzeb remontowo-budowlanych. Każdy projekt inicjowany jest rzetelną analizą funkcjonalną, którą firma realizuje podczas zdalnych konsultacji. Jej zakres, to między innymi:

● rozmieszczenie przestrzenne z uwzględnieniem przeznaczenia danego obiektu,

● dokumentacja uwzględniająca instalacje elektryczne i teletechniczne

● rozłożenie sprzętu i przebieg ich przewodów,

● biały montaż.

To tylko niektóre z podstawowych elementów ustalanych na wstępie przy pomocy profesjonalnego doradcy z uwzględnieniem wszystkich pomysłów i sugestii Klienta. Baltic Interiors ma też propozycje idealne dla inwestorów z mieszkaniami pod wynajem. Firma oferuje nieszablonowe rozwiązania projektowe dedykowane przestrzeniom do zamieszkania od zaraz. Projektuje też dla osób marzących o ekskluzywnych wnętrzach i dla tych, którzy nie uznają żadnych kompromisów i zawsze chcą mieć „zrobione po swojemu”. W ramach każdego z pakietów: Economic, Prestige, Exclusive lub Individual aranżuje, kupuje materiały, realizuje prace i sprząta po skończonym remoncie, na każdym etapie konsultując projekt i etapy wykonania z Klientem.

Jakość, staranność i optymalny czas realizacji

Tylko precyzyjnie dobrany produkt daje gwarancję trwałości wykonywanych prac. Dlatego wszystkie elementy wyposażenia i urządzenia mieszkania lub domu, dobierane są z wielką starannością, przy wykorzystaniu nowoczesnego i specjalistycznego zaplecza technicznego. Zróżnicowane prace budowlane oraz materiały indywidualnie wyceniane są na potrzeby każdego Klienta i jego zamówienia.

Nowe metody na trudne czasy

Ekipa Baltic Interiors jest do Twojej dyspozycji już teraz. Nie musisz czekać na koniec zawirowań związanych z Koronawirusem. Umów się z doradcą Baltic Interiors telefonicznie, mailowo lub za pomocą komunikatora Skype, by w wygodny sposób porozmawiać o swoim projekcie i rozpocząć jego realizację już teraz.

Baltic Interiors

tel. +48 690 906 660

Skype: Baltic Interiors 

e-mail: biuro@baltic-interiors.pl

www.baltic-interiors.com

Oceń