Together Magazyn » Więcej » Przeżyj Bajkowe Mikołajki w Centrum Kowale

Przeżyj Bajkowe Mikołajki w Centrum Kowale

W najbliższą sobotę od godziny 12.00 w Centrum Kowale zagości Bajkowa Kraina Świętego Mikołaja. Na wszystkie dzieci w tym dniu będzie czekać moc atrakcji i wiele wspaniałych zabaw i konkursów z nagrodami.

Centrum Kowale zaprasza 6 grudnia w godzinach od 12:00 do 16:00 do Bajkowej Krainy Świętego Mikołaja. Od godziny 12.00, w specjalnie przygotowanych stacjach dzieci będą mogły przeżyć świąteczną przygodę. Każde dziecko marzy o spotkaniu i zdjęciu ze Świętym Mikołajem i my te marzenia spełnimy. Tron Mikołaja ze słodkościami przywita wszystkie dzieci. W bajkowych stacjach dzieci i dorośli będą mogli przenieść się w mikołajkową krainę. Artystyczna stacja odkryje malarskie talenty, będzie można malować i rysować bajkowe, zimowe obrazy, które wspólnie z rodzicami zostaną zawieszone na choince. Renifer Wesołek każdemu dziecku pomoże stworzyć wspaniałą ozdobę choinkową i napisać list do Świętego Mikołaja. W stacji Bajkowe Buzie będzie można przyozdobić buzię świątecznym malunkiem. W sobotę w Centrum Kowale nie zabraknie także zimowych konkurencji muzycznych. W stacji Tanecznej będzie w czym wybierać. Do piosenek z bajek powstaną zaaranżowane przez dzieci układy taneczne. Najbardziej kreatywnych tancerzy nagrodzimy w konkursie za najlepszy bajkowy taniec. Bajkowa Kraina w Centrum Kowale na zakończenie zaprosi wszystkich do wspólnego tańca wśród śniegowych płatków. Dopełnieniem tej świątecznej atmosfery będzie wspaniała choinka, którą dzieci wraz z rodzicami będą mogli na miejscu przystroić własnoręcznie wykonanymi ozdobami.

Ta wyjątkowa Bajkowa Kraina Świętego Mikołaja będzie czekać na wszystkie dzieci wraz z rodzicami w sobotę, 6 grudnia do Centrum Kowale od godziny 12.00 do 16.00.

Centrum Kowale zakupy i rozrywka w zasięgu ręki

W dwupoziomowej galerii handlowo-usługowej o powierzchni najmu ponad 5 000 mkw. znajduje się łącznie 30 lokali oraz parking na 162 miejsca postojowe. W Centrum Kowale obok hipermarketu Tesco, swoje miejsce znalazły sieć odzieżowa Pepco, drogeria Natura, salon optyczny MainOptic, sklep z produktami dla zwierząt Zoolandia, apteka Familia, sklep z zabawkami Świat Zabawek, sklep obuwniczy VERA ROSSA, punkt LOTTO, salon sieci Play, sklep DOROTKA z oryginalnymi produktami z Niemiec oraz punkt prasy Kolporter. Dla wygody klientów zadbano aby w Centrum znalazły się najważniejsze punkty usługowe, w tym pralnia Ekolaguna, punkt z usługami krawieckimi, salon fryzjersko-kosmetyczny, sklep i serwis komputerowy DIGIT+, sklep i serwis telefonów komórkowych Fonka GSM, usługi szewskie, dorabianie kluczy Key, zegarmistrz Bell Time Sarnowscy oraz kwiaciarnia Oliwagart. Na terenie Centrum działa także restauracja Ganesh serwująca aromatyczną i oryginalną kuchnię rodem z Indii. Ofertę gastronomiczną uzupełnia punkt sieci GoldenChicken, Burger Station, a także piekarnio-cukiernia Czernis ze wspaniałymi wypiekami. Na poziomie -1 znajduje się centrum rozrywki CK Bowling oraz Calypso Fitness Club. W Centrum działa także biuro podróży Bliss, które poza organizacją wyjazdów w kraju i za granicą, zapewnia profesjonalne doradztwo przy wyborze miejsca na wypoczynek. Usytuowany na poziomie 1 Bajkowy Raj Plac Zabaw z licznymi atrakcjami to doskonały sposób na spędzenie czasu dla dzieci, podczas gdy rodzice zajęci są zakupami lub korzystaniem z usług na terenie obiektu.

Dopełnieniem inwestycji jest przylegający bezpośrednio do galerii budynek biurowo-usługowy o powierzchni najmu ponad 1 400 mkw., w którym znajduje się Centrum Diagnostyki Medycznej Endomed, oddział banku PKO BP i Millenium, szkoła językowa oraz szkoła rodzenia.

Systematycznie wynajmowane powierzchnie w Centrum Kowale, tym samym poszerzana oferta z myślą o zaspokajaniu najważniejszych potrzeb klientów to kierunki dalszego rozwoju obiektu handlowo-usługowego znajdującego się w dynamicznie rozwijającej się części aglomeracji trójmiejskiej.

 

Oceń