Together Magazyn » Styl życia » BRAFITTERKA – JAK POWSTAŁ POMYSŁ

BRAFITTERKA – JAK POWSTAŁ POMYSŁ

POZORNIE WYDAJE SIĘ, ŻE JEST WIELE SKLEPÓW Z BIELIZNĄ, GDZIE KAŻDA KOBIETA ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE. W KAŻDEJ GALERII HANDLOWEJ JEST KILKA SALONÓW, GDZIE MOŻNA KUPIĆ BIUSTONOSZ ZNANEJ MARKI W ROZMIARZE 75 B. PRZEZ INTERNET MOŻNA KUPIĆ JESZCZE TANIEJ NIEMAL DOWOLNY FASON I KOLOR. POZORNIE WYDAJE SIĘ, ŻE WSZYSTKIE KOBIETY MOGĄ MIEĆ TO, CZEGO PRAGNĄ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI…

A jednak nie jest to takie oczywiste… W ciągu ostatnich kilku lat, temat brafittingu stał się modny i popularny. Obok najbardziej rozpoznawalnych salonów Triumph, obok popularnych sieciówek, powstają specjalistyczne sklepy specjalizujące się w indywidualnym doborze biustonoszy. Znajdziemy tam głównie brytyjskie marki, w cenach, które same mówią o ich wyjątkowości. A jednak wciąż wiele kobiet nie może odnaleźć dla siebie idealnego biustonosza. Ponad rok temu, po urodzeniu drugiej córki, nie miałam już możliwości powrotu do poprzedniej pracy. Dzięki namowom koleżanki, trafiłam do projektu „Mama ma pomysł” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Waga w Gdańsku. Był to konkurs na najlepszy projekt biznesowy dla mam powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich i wychowawczych. W ramach projektu wzięłam udział w szeregu szkoleń z zakresu tworzenia biznesplanu, autoprezentacji oraz prowadzenia księgowości w małej firmie. Spotkałam fantastyczne, doświadczone kobiety, które zainspirowały mnie na tyle, że obrałam w życiu zupełnie nową drogę. I tak oto podczas pełnego cyklu szkoleń i spotkań wyklarował się w mojej głowie pomysł na biznes.
Postanowiłam zająć się profesjonalnym brafittingiem. Uznałam, że nie powinien to być kolejny sklep stacjonarny, tylko brafitting mobilny. Wynika to z mojej osobowości, temperamentu i niechęci do zasiedziałej pracy na zasadzie: od… do… Spotykam się z kobietami tam, gdzie czują się najlepiej. Zapraszają mnie do swoich domów, gdzie w spokojnej, niespiesznej atmosferze, mogą przymierzyć różne fasony i modele biustonoszy, wśród których zawsze znajdzie się ten idealny. Skupiam się głównie na polskich producentach, których bielizna jest piękna, wygodna, dopracowana w detalach, a przy tym w rozsądnych cenach. Pomoc profesjonalnej brafitterki pomaga Paniom dostrzec wszystkie detale i dobrać idealny fason, na co nie zawsze jest czas w sklepie. Typowa sesja brafittingowa rzadko trwa krócej niż godzinę. Ale to właśnie brak pośpiechu i skrupulatne mierzenie jest kluczem do sukcesu. Spotkania takie nierzadko kończą się przy filiżance kawy, a zawiązane w ten sposób znajomości przeradzają się w nowe, serdeczne relacje. Często spotykam się z kobietami, które nie akceptują swojego ciała, doszukują się nieistniejących defektów. Profesjonalna sesja brafittingowa pozwala im się otworzyć i zacząć dostrzegać swoje piękno. Wychodzą z takiego spotkania odmienione i pewniejsze siebie. Moja praca okazała się dla mnie nie tylko pasją , ale również pewnego rodzaju misją. Poszerzam krąg kobiet świadomych swego piękna i dostrzegających swe atuty. Zdarza mi się również prowadzić warsztaty z brafittingu, gdzie odczarowuję mity narosłe wokół doboru biustonoszy. W miłej, przyjacielskiej, luźnej rozmowie, przekazuję Paniom podstawową wiedzę dotyczącą budowy piersi, fasonów biustonoszy, oraz daję proste wskazówki – na co zwracać uwagę przy zakupie; podpowiadam jak mierzyć się pod biustem, jak zakładać, zdejmować i prać biustonosz oraz jak dbać o swoje piersi.
Robię to, co lubię. Spotykam się z fantastycznymi kobietami, które dają mi impuls do działania. Mam ogromną radość i satysfakcję, że dzięki mojej pracy kobiety czują się szczęśliwsze, piękniejsze. I nareszcie, jak się to mówi: „wszystko trafia na właściwe miejsce”. Cieszę się, że mimo wielu obaw i wewnętrznego strachu, odważyłam się ponad rok temu na rozpoczęcie nowej, własnej, życiowej drogi. Polecam każdemu walkę ze swymi demonami i profesjonalne spotkanie z brafitterką – czarodziejką dla biustów i dusz….(nawet jeśli to brzmi nieskromnie).

Magdalena Porzezińska
www.bramadalena.pl
tel. 730 988 677

Oceń