Together Magazyn » Kultura » Funkowa Domówka vol. 1

Funkowa Domówka vol. 1

Miłośnicy tańca i muzyki w tym roku rozpoczęli wakacje w rytmie mocnego bitu. Dwudniową imprezę Funkowa Domówka vol. 1 zorganizowała gdańska Akademia Artystyczna. Była to pierwsza spośród planowanych imprez, których esencję ma stanowić synteza muzyki na żywo, tańca i dobrej zabawy. Przez dwa dni, 21 i 22 czerwca, organizatorzy przygotowali prawdziwą ucztę dla fanów tanecznej ekspresji. Imprezie patronował Magazyn Together.

Miejscem głównego eventu był klub muzyczny Wydział Remontowy przy ulicy Doki 1 w Gdańsku. Warsztaty, nocleg i afterparty dla uczestników zorganizowano w siedzibie Akademii Artystycznej przy al. Grunwaldzkiej 339. Impreza była podzielona na: contest, warsztaty, after party i wspólny trening. Contest obejmował pięć kategorii: popping 1vs1, locking 1vs1, waacking 1vs1, all styles kids 1vs1 (do 15 lat) i all styles dorośli 1vs1 (pow. 15 lat). W jury zasiadali SHEVA z Gdańska, QBA z Warszawy i GANGSTER z Częstochowy. O energetyczną dawkę muzyki zadbali przede wszystkim FUNKLOOPY. Jak zgodnie podkreślali uczestnicy, występ tej formacji stworzył niezapomniany, potężny klimat rozgrzewający do białości całą imprezę, nawet woda by tego nie ugasiła. Eksplozja bitów poniosła wszystkich do tańca i świetnej zabawy.

Chociaż Funkowa Domówka vol. 1 miała charakter otwartej imprezy, zgromadziła przede wszystkim osoby, które dokładnie czują atmosferę tego rodzaju wydarzeń. Przedsięwzięcie było niewątpliwie udane i zakończyło się sukcesem zarówno artystycznym, jak i organizacyjnym. Akademia Artystyczna wskazuje, jaki jest przepis na ten sukces. Wystarczy zjednoczyć w tym samym czasie i miejscu ludzi, których łączy wspólna pasja – miłość do tańca i muzyki. Wrażeń z imprezy musi wystarczyć do kolejnej edycji, która zdecydowanie będzie miała rację bytu!

Oceń