Together Magazyn » Więcej » Uroda » Zacisze Piękna – odkryj piękno, które jest tylko Twoje

Zacisze Piękna – odkryj piękno, które jest tylko Twoje

Każda kobieta zasługuje na to, by czuć się piękną i docenianą. Oczywiście, najprzyjemniejsze są wyrazy uznania, które płyną ze strony otoczenia. Jednak wiele kobiet – w pogoni za codziennością, w wirze pracy i rytmie dnia – zapomina o tym, że ma prawo do poszukiwania własnego szczęścia. Nie ma w takich dążeniach egoizmu, a jeśli nawet – jest to jego zupełnie zdrowa odmiana.

Poszukiwanie szczęścia i własnej wartości to także odkrywanie własnego piękna, niekoniecznie dla świata. Często jest to odnajdywanie drogi do uświadomienia sobie własnej siły. Jeśli kobieta czuje piękno, które się w niej skrywa, pewniej stąpa po ziemi. Może więcej, potrafi się zmobilizować do trudnych wyzwań, wreszcie – przełamuje kompleksy. Dążenie do odnalezienia własnego piękna może być zatem swoistą formą autoterapii.

Zacisze Piękna to szczególny gabinet kosmetyczny, który wspiera kobiety na drodze do okrywania swoich potencjałów. Czasami już proste zabiegi upiększające, jak manicure czy regulacja brwi, mogą się okazać pomocne w poszukiwaniu ukrytego piękna. Na samopoczucie klientek Zacisza Piękna wpływa już sama miła atmosfera gabinetu, przyjemne kobiece wnętrze oraz oczywiście profesjonalna i pomocna obsługa.

Każda z pań może znaleźć w Zaciszu Piękna usługę, dzięki której poczuje się lepiej. Gabinet świadczy usługi w zakresie:

 • pielęgnacji dłoni i stóp;
 • manicure (klasyczny, z malowaniem, hybrydowy, hybrydowy french, hot – zabieg regenerujący dłonie);
 • zabiegów parafinowych na dłonie i stopy;
 • pedicure (klasyczny, klasyczny z malowaniem, hybrydowy);
 • zdobienia (ćwieki, cyrkonie);
 • przedłużania paznokci;
 • tipsów żelowych;
 • utwardzania naturalnej płytki żelem;
 • dopełnienia żelu;
 • zdejmowania żelu/hybrydy/akrylu;
 • pielęgnacji oraz regulacji brwi i rzęs;
 • henny brwi i rzęs.

Kobiety zmęczone trudami dnia z pewnością docenią zabieg odmładzająco-rozświetlający na okolice oczu o działaniu ANTI-AGING, który przywraca pełen blask spojrzenia. Inną ciekawą propozycją jest „LASER LIFTING PROGRAM”. Pod tą nazwą kryje się zabieg określany jako fotoodmładzanie skóry, w którym wykorzystuje się fotodynamiczną terapię światłem. Jest to skuteczne i bezpieczne połączenie terapii fotonowej z ultradźwiękową.

Pielęgnacja skóry powinna być codziennym procesem, a każdy zabieg kosmetyczny wymaga indywidualnego podejścia. Klientki gabinetu Zacisze Piękna, dzięki odpowiedniemu wsparciu, mogą dobrać odpowiednie dla siebie kosmetyki do profesjonalnej pielęgnacji domowej.

Piękno bezwzględnie jest atrybutem każdej kobiety, choć jego poszukiwania mogą niekiedy wymagać odrobiny determinacji i cierpliwości. Dzięki takim miejscom jak Zacisze Piękna, każda z pań łatwiej może odnaleźć swoją własną, niepowtarzalną i po prostu piękniejszą stronę. Piękno to przecież szczęście…

Zacisze Piękna

ul. Konrada Leczkowa 1, 80–432 Gdańsk-Wrzeszcz

e-mail: gosia.zaciszepiekna@wp.pl

Facebook: https://www.facebook.com/zacisze.piekna.gosia?ref=ts&fref=ts

Oceń