Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Powiększanie ust, botoks… Co jeszcze oferuje medycyna estetyczna?
photo--afdcc

Powiększanie ust, botoks… Co jeszcze oferuje medycyna estetyczna?

Profesjonalna klinika medycyny estetycznej to miejsce, w którym możesz kompleksowo zadbać o swoją urodę. Z usług medycyny estetycznej korzystają dzisiaj już nie tylko kobiety, ale również i mężczyźni. Wbrew pozorom jest wiele zabiegów, które również panowie mogą z powodzeniem wykonać, by poprawić swój wygląd lub usunąć defekty urody. Niemniej jednak nadal większość klientów to kobiety, które chętnie wykonują botoks czy powiększanie ust. Jakie jeszcze zabiegi można wykonać w takiej klinice?

Klinika medycyny estetycznej – alternatywa dla chirurga plastycznego

Od czasów, kiedy medycyna estetyczne zagościła na polskim rynku, upłynęło już sporo lat. Wiele kobiet zauważyło zdecydowaną różnicę w swoim wyglądzie po zabiegach medycyny estetycznej. Dla niektórych klinika ta jest alternatywą dla operacji plastycznej, po której pacjentka wymaga nierzadko długiej rekonwalescencji. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej tego nie wymagają. Polegają bowiem na zastosowaniu najczęściej naturalnych substancji i nieinwazyjnych lub mało inwazyjnych zabiegach. Nie dziwne więc, że popularność, jaką odnosi medycyna estetyczna w Białymstoku, znacznie przewyższa dzisiaj popularność chirurgów plastycznych.

Co oferuje Ci dzisiejsza medycyna estetyczna?

Kiedy wejdziemy na stronę kliniki, szybko zauważymy obszerną listę zabiegów. Ich szeroki zakres pozwala kompleksowo zadbać o urodę, usunąć niektóre defekty, a nawet pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. W gabinecie możesz między innymi pozbyć się problemu nadpotliwości, usunąć zmarszczki czy ujędrnić i nawilżyć skórę. W zabiegach medycyny estetycznej wykorzystuje się najnowszą technologię np. laserową, która pozwala między innymi usunąć zbędne owłosienie, zamknąć naczynka czy odmłodzić skórę. Do jednych z najpopularniejszych zabiegów na twarz należą niewątpliwie jonoforeza, ultradźwięki czy peeling kawitacyjny. Jeśli zaś chodzi o zabiegi odmieniające wygląd czy też redukujące zmarszczki, to tutaj największą popularnością cieszy się botoks oraz powiększanie ust.

Dlaczego botoks i powiększanie ust są tak popularne?

Moda na botoks przyszła z zachodu, a zapoczątkowały ją hollywoodzkie gwiazdy. To najlepszy sposób na pozbycie się zmarszczek i zatrzymanie upływającego czasu. Wiele kobiet chętnie poddaje się zabiegowi, aby usunąć np. lwią zmarszczkę czy zmarszczki z czoła albo kurze łapki. Dzięki relaksacji mięśni zmarszczki się wygładzają, przez co kobieta odzyskuje młodzieńczy wygląd.

Jeśli zaś chodzi o powiększanie ust, to moda na te zabiegi również pojawiła się dzięki gwiazdom wielkiego ekranu. Dzisiaj jednak powiększanie ust jest znacznie bezpiecznie i bardziej naturalne dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego. To naturalna substancja, która pozwala na wymodelowanie i odmłodzenie ust bez powstawania deformacji, jak w przypadku niektórych zabiegów u chirurga.

Oceń