Together Magazyn » Art. zewnętrzny » Podświetlenie schodów – bezpieczeństwo, wygoda i styl, które idą w parze z oszczędnością!
photo--c

Podświetlenie schodów – bezpieczeństwo, wygoda i styl, które idą w parze z oszczędnością!

Podświetlenie schodów staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem, nie tylko w nowoczesnym wnętrzu. Nie podlega wątpliwości, że dobrze oświetlone schody, to przede wszystkim zwiększone bezpieczeństwo. Kto z nas nie szukał włącznika światła po omacku, chcąc wejść na górę lub zejść po schodach? Dzisiaj problem ten można bardzo łatwo wyeliminować, montując specjalne oświetlenie schodów LED, które dodatkowo można wyposażyć w schodowy czujnik ruchu.

Podświetlenie schodów – wygoda i bezpieczeństwo

Podświetlane schody są zdecydowanie bezpieczniejsze w użytkowaniu. Dzięki dobrej lokalizacji taśmy oświetleniowej każdy stopień jest dokładnie oświetlony. Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców, a także podnosi komfort użytkowania. Korzystanie z takich schodów jest znacznie wygodniejsze. Nie musisz już więcej szukać włącznika światła, albo pamiętać o jego zgaszeniu. Oświetlenie schodów LED wyposażone jest w specjalny czujnik ruchu, który automatycznie zapala światło i gasi je po określonym czasie.

Jak działa schodowy czujnik ruchu?

Podświetlenie schodów to podniesienie komfortu życia codziennego. Decydując się na schodowy czujnik ruchu, dodatkowo podnosimy bezpieczeństwo i wygodę. Zasada działania tego rozwiązania jest dziecinnie prosta. Światło włączy się automatycznie gdy wejdziesz na pierwszy stopień oraz zgaśnie po ustalonym czasie. Swoboda w ustawieniach pozwala dobrać moc oświetlenia i czas, a także opcję podświetlania. Możesz więc zdecydować, czy każdy stopień ma podświetlać się kolejno, gdy wykryje ruch, lub jeśli wolisz, wszystkie stopnie zostaną oświetlone w momencie wejścia na pierwszy schodek. Schodowy czujnik ruchu to wykorzystanie nowoczesnej technologii, która znacznie ułatwia codzienne życie. Dodatkowo takie rozwiązanie podnosi estetykę wnętrza i dodaje jej nowoczesności.

Oświetlenie schodów LED – energooszczędna technologia

Decydując się na podświetlenie schodów, warto postawić na oświetlenie LED, które charakteryzuje się wysoką energooszczędnością. Taśmy LED do oświetlania schodów są wyjątkowo dyskretne, a jednocześnie mocne i oszczędne. Oświetlenie schodów LED to stylowe rozwiązanie, które możesz zastosować zarówno w nowoczesnym, jak i starszym typie schodów. Dzięki swobodzie w projektowaniu możesz z łatwością dobrać obudowę do rodzaju czy koloru schodów. Łatwy i szybki montaż pozwoli odmienić wnętrze Twojego domu, nadając mu nuty nowoczesności i podnosząc komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Podświetlenie schodów – postaw na indywidualne rozwiązania!

Możliwość zamówienie taśm na wymiar pozwala na indywidualne dopasowanie rodzaju podświetlenia do własnych potrzeb. Dzięki dobraniu projektu oświetlenia nie musisz zmieniać dotychczasowego projektu schodów, a jedynie dopasować do swojego stylu rodzaj oświetlenia, jego barwę czy obudowę taśm. Oświetlenie schodów LED to zdecydowanie modny i wygodny sposób na zmiany w Twoim wnętrzu. Ta niewielka zmiana potrafi podnieść bezpieczeństwo, a także wydobyć piękno każdych schodów, bez względu na zastosowanie materiałów.

Postaw na dekoracyjny efekt i zwiększ bezpieczeństwo swojej rodziny, wybierając schodowy czujnik ruchu wybierając producenta oświetlenia LED soled.pl

Oceń