Together Magazyn » Aktualności » Pomysł na sylwestra dla dzieci

Pomysł na sylwestra dla dzieci

Co zrobić z dziećmi w sylwestra? Sprawa nie jest taka prosta, zwłaszcza jeśli chcemy gdzieś wyjść i nie możemy zabrać ze sobą dzieci. Zamiast rezygnować z planów, warto wysłać pociechy na dziecięcego sylwestra. Całonocną zabawę w stylu superbohaterów zorganizuje dla najmłodszych Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s World.

Dziecięca impreza sylwestrowa to propozycja dla rodziców, którzy sami chcą się cieszyć szampańską zabawą, a jednocześnie pragną, aby ich dzieci spędziły niezapomnianą i pełną wrażeń noc. Możecie być pewni, że animatorzy centrum Loopy’s World zadbają o imprezowe nastroje i doskonałą zabawę.

Ostatnią noc roku w Loopy’s World dzieci będą świętować w stylu superbohaterów. To idealna okazja, aby wcielić się w rolę ulubionej postać z komiksu czy filmu. Oprócz przebieranej imprezy, na małych gości czekają tematyczne animacje, sylwestrowa sesja zdjęciowa, aktywne zabawy z wykorzystaniem wszystkich atrakcji zgromadzonych na 3000 m2 placu oraz nocne zwiedzanie najskrytszych zakamarków centrum. Nie zabraknie także wielkiego odliczania do północy z kubkiem szampana Piccolo w dłoni. Ponieważ aktywna zabawa wzmaga apetyt, na małych i dużych łasuchów będzie czekał ciepły posiłek oraz poczęstunek w formie szwedzkiego stołu. Dla korzystających z pakietu całonocnej zabawy będzie noworoczne śniadanie, po którym dzieci będą mogły się bawić, korzystając z całej konstrukcji placu, aż do czasu przyjazdu rodziców.

Sylwestrowa zabawa w Loopy’s World jest przeznaczona dla dzieci od 6. roku życia i potrwa od godz. 19.00 do godz. 12.00 następnego dnia. Można także zdecydować się na krótszą opcję – do godz. 1.00 w nocy.

Przy rezerwacji udziału w sylwestrowej zabawie do 15 grudnia skorzystać można z promocyjnej ceny. Zniżki przewidziano także przy zakupie biletu dla dwóch lub więcej dzieci. Jedynym warunkiem skorzystania z tego rabatu jest wspólna rezerwacja, warto więc do udziału w balu sylwestrowym zachęcić dzieci przyjaciół, znajomych i sąsiadów.

Oceń