Together Magazyn » Promowane » Czego nie wiemy o jajku i wodzie? – bezpłatne warsztaty edukacyjne

Czego nie wiemy o jajku i wodzie? – bezpłatne warsztaty edukacyjne

Jaki ciężar wytrzyma skorupka jajka oraz czy woda może płynąć do góry? – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą uczestnicy drugiego w tym roku spotkania z cyklu „Akademia Małych Odkrywców”. W najbliższą niedzielę w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan maluchy poznają zadziwiające cechy otaczających nas na co dzień rzeczy. Wstęp wolny!

Wydawać by się mogło, że o jajku i wodzie wiemy już wszystko. Skrywają one jednak liczne sekrety, o których dowiedzą się najmłodsi goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. Stanie się to już w najbliższą niedzielę 13 marca podczas spotkania edukacyjnego z cyklu „Akademia Małych Odkrywców”.

Uczestnicy bezpłatnych warsztatów dowiedzą się między innymi, jaki ciężar jest w stanie wytrzymać delikatna skorupka jajka, jak rozpoznać, czy jajko jest ugotowane czy surowe, a także, ile może ważyć kura, która wysiaduje jajka. Podczas zajęć maluchy sprawdzą także, dlaczego łódź podwodna się zanurza, czy woda jest dobrym klejem oraz czy może ona płynąć do góry.

– Będzie to już drugie spotkanie z cyklu edukacyjnych warsztatów dla najmłodszych. Pierwsze z nich, poświęcone zasadom dynamiki i fizyki, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony maluchów. Głęboko liczymy także na sukces kolejnych spotkań, gdyż wierzymy, że dobra zabawa, to najlepszy sposób na zdobycie wiedzy – mówi Adam Kozioł, menadżer Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan.

Spotkanie edukacyjne z cyklu „Akademia Małych Odkrywców” odbędzie się w niedzielę 13 marca w Porcie Rumia Centrum Handlowym Auchan przy ulicy Grunwaldzkiej 108. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 18.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny!

Oceń