Together Magazyn » Aktualności » Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent
dzień dziecka

Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent

Zastanawiasz się, jak uczcić Dzień Dziecka? Jaki prezent ucieszy Twojego malucha, a jednocześnie nie będzie zabawką na kilka chwil? Postaw na wspólny czas spędzony na zabawie! Zabierz dziecko do centrum rozrywki Loopy’s World, gdzie czekają niezliczone atrakcje i wyjątkowe animacje.

Pierwszy czerwca to dla rodziców zazwyczaj festiwal zakupów i przegląd zabawek dostępnych na rynku. Większość z zakupionych podarków zajmie najmłodszych jedynie na chwilę – zwykle krótszą niż rodzice by tego oczekiwali. Jednak aby sprawić dziecku radość, nie trzeba wydawać fortuny na zabawki. Wystarczy postawić na atrakcje, które uczynią ten dzień wyjątkowym. Czas spędzony na wspólnej zabawie będzie najlepszym prezentem dla dzieci, a dla rodziców – okazją do przypomnienia sobie beztroskich chwil i wzmocnienia relacji z dzieckiem.

– Żadna zabawka nie zastąpi bliskości rodzica i wspólnie spędzonego czasu. Nie chodzi tylko o przeznaczenie kilku godzin, lecz o to, co w tym czasie będziemy robić. Dla dzieci zabawa jest najważniejsza. Dlatego warto postawić na miejsce, w którym nie brak atrakcji i które umożliwia rodzinne i aktywne spędzanie czasu – mówi Agata Jakób, kierownik gdańskiego Rodzinnego Centrum Rozrywki Loopy’s World.

Mnóstwo atrakcji i wyjątkowe animacje

Tunele i liczne przejścia pomiędzy poszczególnymi elementami wielopoziomowej konstrukcji, siedem zjeżdżalni, baseny z kulkami, trampoliny, miniścianka wspinaczkowa, duże i lekkie klocki oraz armatki i wulkany na sprężone powietrze. To tylko kilka z atrakcji, jakie czekają na Was w Loopy’s World. Wyróżnikiem centrum jest wspólna i aktywna zabawa. Dlatego nie tylko najmłodsi, ale też starsze dzieci mogą zaprosić opiekunów do odkrywania atrakcji placu. Z okazji Dnia Dziecka w centrum przewidziano fabularne zabawy pełne zagadek logicznych i zadań ruchowych, które wciągną dzieci bez reszty.

W tym roku Dzień Dziecka świętować będziemy od 1 do 4 czerwca, czyli aż przez 4 dni. Za sprawą animacji opartych na opowieści o tajemniczym lesie przeniesiemy się do świata fantazji, gdzie wszystko może się zdarzyć. Dla najmłodszych przygotowaliśmy sporo zagadek, zadania sprawdzające kreatywność i wymagające aktywności fizycznej. Do udziału w animacjach zapraszamy również dorosłych. Ich towarzystwo i przeżywane wspólnie emocje mają dla dzieci największą wartość. Jak zawsze można się spodziewać również dużej dawki pozytywnej energii i dobrej zabawy, która uszczęśliwi wszystkich, nie tylko dzieci – dodaje Agata Jakób z Loopy’s World.

Oceń