Together Magazyn » Aktualności » Skuteczna pomoc w gardłowej sprawie

Skuteczna pomoc w gardłowej sprawie

Chrypka, ból gardła, zaniki głosu – nie tylko osoby na co dzień pracujące głosem borykają się z sytuacjami, gdy nie można wydobyć z siebie ani jednego słowa… A gdy się jest jeszcze wokalistką bądź aktorką, trzeba stanąć na scenie i zaczarować zgromadzoną publiczność, pomimo swoich niedyspozycji. Stosując preparat GeloVox®, poczułam ogromną różnicę – mówi Arleta Rusiecka-Kostrzewska, wokalistka, dyrygentka, dyrektorka szkoły muzycznej Empire Music School, którą poprosiliśmy o przetestowanie preparatu.

Artystka z racji wykonywanego zawodu, często cierpi na różne niedyspozycje głosowe, prowadzi szkołę muzyczną, jest dyrygentką chóru, sama koncertuje… Nic dziwnego, że wspomaga się różnymi medykamentami, aby głos mieć cały czas w dobrej formie. Jak ocenia tabletki GeloVox®?

Tabletki działają i są bardzo dobre, a przede wszystkim – inne od tych dostępnych na rynku, ponieważ zawierają powłokę, którą od razu czuć na strunach głosowych. Substancja ta chroni struny i zaczyna je w delikatny sposób otaczać. Dość długo się je ssie, ale można poczuć, że one faktycznie działają – dzieli się swoimi spostrzeżeniami Pani Arleta.

Jaka jest różnica między GeloVox® a innymi tabletkami?

Z racji wykonywanego zawodu stosowałam różne tabletki. Długo przyjmowałam tabletki homeopatyczne i one dość dobrze działały, jednak po zażyciu GeloVox® odczuwam widoczną różnicę. Przekazałam też je do przetestowania moim uczennicom i chórzystkom, które również zauważyły aksamitne otulenie strun głosowych przez substancję nawilżającą w tym preparacie i wyraźną poprawę głosu.

Czy te tabletki przynoszą ulgę w bólu gardła?

Sama byłam ciekawa, czy tabletki będą skuteczne przy przeziębieniu i z ciekawości zażyłam parę tabletek w sytuacji, gdy ból gardła był wynikiem choroby. Muszę przyznać, że skutecznie złagodziły one ból gardła.

Jak często stosowała Pani te tabletki?

Minął tydzień, a ja nie zużyłam jeszcze jednego opakowania (20 tabletek w jednym opakowaniu). Starałam się ich nie nadużywać, bo chciałam sprawdzić ich rzeczywiste działanie. Postanowiłam je stosować tylko wtedy, kiedy wiedziałam, że będę miała bardzo mocny, długi wysiłek głosowy lub gdy struny głosowe były nadwyrężone po koncercie i rzeczywiście muszę przyznać, że efekt był zauważalny, a ja mogłam dalej oddawać się mojej pracy.

Arleta Rusiecka-Kostrzewska

Wokalistka, dyrygentka, dyrektorka szkoły muzycznej

biuro@empiremusic.pl

Oceń