Gdański Euro Styl z Grupy Dom Development uruchomił sprzedaż 121 mieszkań w czterech 2-piętrowych budynkach w ramach ostatniego etapu Osiedla Beauforta w Pogórzu k. Gdyni. Osiedle Beauforta wyróżnia bogate zaplecze rekreacyjne i sportowe, atrakcyjne części wspólne oraz rozwiązania proekologiczne, m.in. ogrody deszczowe. Atutem jest także bliskość plaż oraz rozbudowująca się infrastruktura drogowo-kolejowa. Termin przekazania nowych budynków zaplanowano na III kwartał 2022 roku.

W nowej ofercie Euro Styl wprowadził do sprzedaży mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 35 do 78 mkw. Ceny lokali kształtują się od 250,4 do 509,5 tys. zł. We wszystkich budynkach zaprojektowano podziemne hale garażowe, w których łącznie znajdzie się 107 miejsc parkingowych, a także 62 komórki lokatorskie i 59 pomieszczeń na jednoślady.

Osiedle Beauforta jest idealnym miejscem do życia dla osób ceniących aktywność i rekreację na świeżym powietrzu. Z myślą o nich powstała bogata infrastruktura rekreacyjno-sportowa, w tym m.in. oświetlone boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga, zewnętrzna siłownia, crossfit, pająk linowy, ścianka wspinaczkowa i skate park. Najmłodsi będą mogli korzystać z szeregu bezpiecznych atrakcji, takich jak plac zabaw, tyrolka, dziecięcy domek, zielony labirynt. Także najbliższa okolica osiedla oferuje wiele przyjemnych sposobów spędzania wolnego czasu. Do plaży w gdyńskich Babich Dołach czy na Oksywiu można dojechać autem w 10, a rowerem w 20 minut. Na wielbicieli kite- i windsurfigu czeka oddalona o kwadrans jazdy samochodem Rewa, a na spragnionych świeżej ryby z kutra – malownicze Mechelinki.

Osiedle Beauforta będzie również miejscem atrakcyjnym pod względem wizualnym, a przy tym przyjaznym środowisku. Na terenie inwestycji powstają ogrody deszczowe, wkomponowane w przestrzeń pomiędzy budynkami. Porastające je drzewa, krzewy, byliny i trawy ozdobne będą służyć retencji, a przenikając się z dekoracyjną zielenią, stworzą spójną i estetyczną całość. Specjalnie zaprojektowany zbiornik retencyjny na wody deszczowe będzie miał formę otoczonego piękną roślinnością oczka wodnego ze strefą relaksu.

– Zaaranżowane w przemyślany sposób części wspólne Osiedla Beauforta sprzyjać będą sąsiedzkiej integracji. Między budynkami powstaną tereny zielone ze spacerowymi alejkami, a w zielniku mieszkańcy będą mogli sadzić własne zioła i rośliny mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor marketingu w Euro Stylu.

W pobliżu inwestycji znajdują się placówki handlowe, przychodnia oraz szkoły podstawowe. Niedaleko są też siłownia i klub squashowy, a galeria handlowa oddalona jest o niecały kilometr. Rodziców ucieszy na pewno zlokalizowane na terenie osiedla przedszkole „Beauforcik”.

Osiedle Beauforta to doskonałe miejsce dla osób, które nie chcą rezygnować z udogodnień i atrakcji tętniącej życiem aglomeracji. Komunikację z centrum Gdyni zapewnia rozwinięta sieć autobusowa oraz nowa infrastruktura drogowa. W latach 2021-2027 planowana jest budowa Pomorskiej Kolei Aglomeracyjnej, która połączy okolice Osiedla Beauforta nie tylko ze śródmieściem Gdyni, ale także z pozostałymi częściami Trójmiasta.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany