Together Magazyn » Aktualności » WIOSENNA ŁĄKA ZAKWITNIE W CENTRUM HANDLOWYM OSOWA

WIOSENNA ŁĄKA ZAKWITNIE W CENTRUM HANDLOWYM OSOWA

Centrum Handlowe Osowa przygotowało zwiastującą wiosnę niespodziankę dla swoich klientów – loterię z nagrodami. Od 2 do 17 marca każdy, kto zrobi zakupy w CH Osowa na określoną kwotę, będzie mógł wziąć udział w zabawie „MODA NA ŁĄKĘ USŁANĄ NAGRODAMI”, w której do zdobycia są między innymi rowery i gadżety piknikowe.

Loteria rozpoczyna się 2 marca i potrwa ponad dwa tygodnie. Przez ten czas każdy, kto okaże hostessie paragon za zakupy dokonane w sklepach w Centrum Handlowym Osowa (z wyłączeniem hipermarketu Auchan) na kwotę minimum 50 złotych, będzie mógł spróbować swojego szczęścia w grze. Do minimalnej kwoty uprawniającej do udziału w zabawie sumować się mogą maksymalnie dwa paragony za zakupy z danego dnia.

Loteria ma bardzo wiosenny charakter – zarówno jeśli chodzi o nagrody, jak i o całą oprawę. Organizatorzy wyjątkowo zadbali o odpowiednią scenografię – w Centrum pojawi się kolorowa, wiosenna łąka z tulipanami. W niektórych z nich ukryte będą nagrody – rowery miejskie damskie i męskie, rowery dziecięce, rowerowe gadżety – bidony, dzwonki, lampki, uchwyty, zapięcia, rękawiczki, pompki; plecaki, torby i kosze piknikowe, koce, kamery sportowe czy okulary przeciwsłoneczne. „Warto wziąć udział w naszej zabawie, by już teraz rozpocząć przygotowania do sezonu rowerowego i piknikowego – w końcu wiosna tuż, tuż” – zachęca do udziału w loterii Aleksandra Słowińska, Dyrektorka Centrum Handlowego Osowa. Pula nagród opiewa na kwotę prawie 50 tysięcy złotych.

Klienci, którzy zarejestrują swoje paragony u hostess, będą mogli zerwać upatrzony przez siebie kwiatek, by spróbować upolować nagrodę. Zabawa nie kończy się jednak na zbieraniu kwiatów. Każdy z uczestników otrzyma od hostess specjalny kupon upoważniający do zawalczenia o 1000 złotych do wykorzystania na zakupy w Centrum Handlowym Osowa. Kupon należy wypełni i wrzucić do urny. 26 marca odbędzie się losowanie, w którym komisja wylosuje zwycięzcę, którego o wygranej powiadomi telefonicznie.

Regulamin loterii dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii w Centrum Handlowym Osowa oraz w siedzibie organizatora. Loteria potrwa od 2 do 17 marca. Więcej informacji na www.chosowa.pl

5/5 – (1 głosów)