Podpowiadamy ciekawe miejsca dla rodzin i zapraszamy do korzystania ze specjalnych ofert na ten tydzień! Regularnie zbieramy dla naszych Czytelników 5 ciekawych pomysłów na kolejnych 7 dni i publikujemy je w każdą niedzielę. Skorzystaj ze ściągawki, rób same trafione zakupy i baw się na całego z rodziną w Trójmieście!

AQUA PARK


Aquapark Sopot to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc kojarzonych z rozrywką dla całych rodzin w Trójmieście. Można tu nie tylko aktywnie wypocząć przez cały rok, ale również kompleksowo zadbać o swoje ciało. Obiekt oferuje rozrywkę i relaks dla każdego. Na maluchy czeka brodzik z armatkami wodnymi, gejzerami i mini zjeżdżalniami. Starsze dzieci zachwycą się zjeżdżalniami o różnych poziomach trudności. Jedną z największych atrakcji Aquaparku jest Dzika Rzeka – osoby porwane przez prąd rzeczny spływają wraz z nurtem jak na raftingu. W kompleksie nie zabraknie miejsc do relaksu dla rodziców – jacuzzi, wanny z hydromasażem czy whirpool. Oprócz świetnie urządzonej strefy basenowej mieści się tu Świat Saun i SPA – Strefa relaksu i piękna, bogata w ofertę profesjonalnych masaży oraz zabiegów, które pozwolą zadbać o ciało oraz odnaleźć harmonię. W strefie odnowy biologicznej można skorzystać z różnego rodzaju saun (8 do wyboru) oraz prowadzonych w saunie Nordic seansów aromatycznych. W podziemiach Aquaparku znajduje się jedyny w Sopocie, wyposażona w sześć profesjonalnych torów, bilard i część barową, Kręgielnia.  

e-mail:  aquasport@aquaparksopot.pl

tel. 502 189 089 

https://aquaparksopot.pl/nauka-plywania-dla-dzieci/

HAPPYMUM

Happymum to marka założona z pasji do mody, komfortu i chęci spełnienia oczekiwań kobiet w najcudowniejszych momentach ich życia. HappymumCAFEGdansk jest przyjaznym miejscem dla przyszłych mam i tych, które mogą jej już odwiedzić z pociechami. 

Polecamy odzież happymum wraz akcesoriami dla dzieci, a także warsztaty dla dzieci i kobiet

Dla wszystkich czytelników Together do 3.10 przygotowano –10% na produkty marki happymum na hasło „together”. 

e-mail:  ewelina.happymumgdansk@gmail.com

tel. 692 748 054

https://www.facebook.com/Happymum-CAFE-Gda%C5%84sk-103418737693224/?modal=admin_todo_tour

https://www.instagram.com/happymumgdansk/

GRZEBYK I SPÓŁKA 


Grzybek i spółka to salon wręcz stworzony dla najmłodszych klientów. Fryzjerzy potrafią oswoić lęki, budują przyjazne relacje, wszystko w tempie akceptacji dziecka. Świetne miejsce na pierwsze strzyżenia, strzyżenia dziecięce oraz dorosłych. Obsługuje się tu najbardziej wymagających klientów, w tym dzieci ze spektrum autyzmu. 

Tel. 510 362 394

https://www.facebook.com/grzebykispolka/

https://booksy.com/pl-pl/14852_grzebyk-i-spolka_fryzjer_20383_gdansk

http://www.grzebykispolka.pl/

A-OK

A-OK to miejsce, które powstało z miłości i pasji do nauczania języka angielskiego. 
W tej szkole panuje podstawowa zasada odczarowywania nauki. Lektorzy chcą, żeby uczniowie pokochali ten język, tak jak oni, i z przyjemnością przychodzili na każde zajęcia. 
Jak to robią? Rezygnują całkowicie z siedzenia przy stole, rozwiązywania nudnych zadań w książkach i uczenia się na pamięć kilometrowych list słówek. Zamiast tego stawiają na ruch, zabawę, sztukę, taniec i śpiew.
Wszystkie zajęcia są oparte na kursach i podręcznikach najbardziej renomowanych wydawnictw i prowadzone w pełni w języku angielskim. Uczy się tu dzieci od 1. roku życia do końca szkoły podstawowej. 
Na hasło “together” do 3.10 przygotowano dodatkowy rabat 100 zł od ceny całego kursu! 

e-mail: kontakt@a-ok.pl

Tel. 792 12 12 72

http://www.a-ok.pl

facebook.com/aokgdansk

instagram.com/a_ok_gdansk


AKADEMIA ARTYSTYCZNA

Po 7 latach działalności Akademia Artystyczna przeniosła się do nowej przestrzeni. Większej i dobrze zlokalizowanej. Akademia zajmuje się kształceniem dzieci, młodzieży i dorosłych z tańca, gimnastyki artystycznej, akrobatyki, pole dance, muzyki oraz wielu innych. Aktualnie rozpoczął się nowy sezon i drzwi Akademii stoją otworem. Każdy, kto jeszcze nie próbował zajęć z grafiku może wypróbować je za darmo. Maluszki od trzeciego roku życia mogą uczęszczać na balet, akrobatykę czy gimnastykę artystyczną, starsze dzieci dodatkowo mogą zapisać sią na street dance, jazz, czy dołączyć do wymarzonej formacji. Młodzież i dorośli mogą skorzystać z flagowych zajęć Akademii takich jak jazz choreo, afro jazz, współczesny, stretching, czy innych, solo lub w parze. Pełen grafik można znaleźć na stronie www.akademiaartystyczna.com/grafik. W Akademii panuje dobry klimat i przyjemna atmosfera. Tutaj pasja łączy się z profesjonalnym podejściem do rozwoju, powstają autorskie spektakle, musicale, pokazy ognia. Wszystkie informacje na miejscu!

Tel. 797 125 216

e-mail: recepcja@akademiaartystyczna.com

www.akademiaartystyczna.com

https://www.facebook.com/akademiaartystycznagdansk

 https://www.instagram.com/akademiaartystyczna/

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany